Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbálás függôség? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálás függôség? Mit csináljak? 19/F

Figyelt kérdés

Egy pár napja olyan mintha teljesen rafuggtem volna a maszturbalasra kicsit durvabb szinten.. pl ma is, reggel 8kor mikor felkeltem, délután egyig csak masztiztam, aztán volt egy kis szunet, es most megint ram tort es ugy erzem muszaj csinalnom.. es mindig mikor elkezdem csinalni, legalabb 3 oran at kell csinalnom hogy eleg legyen.. es aztan hamar ram tor megint, es ugyan ez van mar 4. Napja.. nem tudok leallni vele, es napi kb 8 orat masztizassal toltok reggel azzal kezdem a napot, es azzal fejezem be..


Mit kene csinalnom? Miert lett most ez hirtelen, mi lehet az oka?


2020. febr. 23. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kell egy barátnő...

Amúgy ha jól esik, ne fogd vissza magad ;)

2020. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavaszt érzel! Egy jó tanács arra gyúrjál, hogy minél később élvezz el. Így majd később ha lesz partnered tovább birod..
2020. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Egyebkent azt gondolom hogy jobban jarnek ha ezt a tavasszal felgyulemlo szexualis energiat inkabb a sok maszti helyett csajozasba is fektethetnem
2020. febr. 23. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Mennyiségre mész minőség helyett.
2020. febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire gondolsz ezalatt, viszont egyebkent a 3 orat azt ugy ertettem a kerdesemben hogy egyetlen orgazmussal. Egyszerre sosem csinalok tobb orgazmust egymas utan
2020. febr. 23. 15:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Amugy olyan szintu bennem most ez a vagy, hogy az utcan egy csaj csak a szemembe nezett, es azonnal haza kellett jonnom masztizni, mert nagyon felizgatott 😅
2020. febr. 23. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Leszopnálak.
2020. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az
2020. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!