Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom unja a nyalást?

Figyelt kérdés
Ugy vettem èszre unja, nem szereti csinálni mert olyan nyögvenyelősen áll neki, sóhajt is közben de ez nem az a jófèle szex közbeni sóhaj, hanem az amikor úgy sóhajtozik az ember, hogy "na essünk túl rajta" èn mondanám neki, hogy ne csinálja, ha ez neki rossz, de akkor nekem sosem lenne orgazmusom mert máshogy nincs. Ti megtennètek a párotokèrt, hogy feláldozzátok a kielègülèseteket, vagy inkább ő hozzon ennyi áldozatot, elvègre èn is kielègítem

2020. febr. 18. 21:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes figura lehet a pasid! Nekem mindenem a nyalás! Szerintem neki, csak az a lényeg, hogy neki legyen jó, önző típus.
2020. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A szexben adni és kapni egyformán gyönyörűség - ha nem így gondolkoztok, hanem bárki "feláldozásnak" meg kötelességnek érez bármit is az ágyban akkor egyszerűen nem illetek össze szexuálisan. Előfordul ilyen. A rossz hír, hogy ha nem beszélitek meg, akkor ez nem lesz magától jobb, csak rosszabb - egyenes út a boldogtalansághoz. Előzzétek ezt meg, beszéljétek meg, ha nem megy akkor meg inkább szakítsatok most mintsem raboljátok feleslegesen egymás idejét.
2020. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

Pasi létemre csodálkozok, hogy mennyi lúzer pasi kommentel. "taknyosra szopod", "berakhajta e a lompost"


Annyi agyatok sincs, hogy vágjátok azt, hogy nem minden nőnek van hüvelyi orgazmusa, csak okoskodtok. Tök normálisan tette fel a kérdést, csak fingotok nincs az egészről, mert egy nőt sem elégítettetek ki eddig.

2020. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsonak nagyon köszönöm a kedves kommentet, jól esett. :) Több ilyen FÈRFI kène
2020. febr. 18. 23:37
 15/17 anonim ***** válasza:
Van aki nem szeret nyalni, ezt tudomásul kell venni! A szex egy könnyed játék, de kényszerből nem működik.
2020. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát bas...átok meg, ezt nem hiszem el.

A szexualitás, örömszerzés mem elvárásteljesitések sorozata :-)

Az átlag hozzászolás lekostolás és egoista pasidumák sorozata. 10-ből 8 ilyen.


Kérdezőnek, egy ilyen ember sose lehetne a párom. De sok nő tévesen hiszi azt, hogy : majd mellettem megváltozik, meghogy szegény pasi, nehéz gyerekkora volt, a sok lány meg sajnálja :-)

2020. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne nyalasd. Ami nem megy nem kell erőltetni.
2020. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!