Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régi vágyam, hogy egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi vágyam, hogy egy lány segítsen abban, hogy orálisan kielégítsem magam, de sosem volt még ilyen párom. Szerintetek van olyan lány, aki ezt megtenné?

Figyelt kérdés

Már sokszor csináltam egyedül itthon, de sosem csináltam végig egyedül. És arra vágytam mindig, hogy legyen egy lány, aki segít benne, hogy végigcsináljam. Viszont az eddigi barátnőim nem voltak nyitottak ebben.

Szerintetek ez olyasmi ami senkit sem érdekel, vagy létezik olyan lány akit izgatna?


2020. febr. 16. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, hogy mennyire vagyok beteg, de engem pl eléggé beindít:) És lány vagyok, ha érdekel
2020. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jo tudni, hogy nem vagyok vele legalabb egyedul :)
2020. febr. 16. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell neked ahhoz lány segitsége, hogy leszopd magad?
2020. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló dolog engem is érdekel, de az azért ennél már perverzebb. (ha valakit érdekel annak leírom)
2020. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!