Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem igényli a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem igényli a párom gyakrabban a nyalást, ha óriást élvez tőle?

Figyelt kérdés
Én imádok nyalni, de ő nem igazán igényli, pedig soha nem láttam akkora élvezést, amit így érek el nála. Nekem az lenne az evidens, hogy minél többször akarja átélni ezt a dolgot.
2019. febr. 11. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Mert csak megjátsza?? :O

Én télleg elmegyek, de nagyon szeretem, és igénylem, ha 2-3 naponta nyal a pasim. ( nem kérek privit)

2019. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos nem játssza meg.
2019. febr. 11. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Akkor lehet, nem szereti visszaadni , így inkább nem igényli.
2019. febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A nők nem feltétlenül mennyiségre mennek, ez pasi gondolkodás. Nekik sokszor az is elég, ha hetente 2x-3x élveznek egy nagyot. Nők között szerintem kevesebb az, aki minden nap igényli szükségletszerűen.
2019. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van ez így. Lehet a felfogása, hogy ez "perverz" vagy "tabu", esetleg féltékenységet/megcsalást vagy hasonlót érez, és hiába a nagy orgazmus, társul hozzá valami ami miatt kerüli.

Nálunk van nagyon sok szexjáték, mert szeretjük, főleg én használni a páromon, mert néha nagyon különleges orgazmusokat tudok előcsalni belőle, amit ujj/nyelv/farokkal sehogy sem tudnék.


Szóval van pár műfarok is a raktárban, abban van egy kedvence, egy teljesen átlagos méret, azt mindig szereti. De van egy nagyobb is, ami még nem fájdalmas, de azért az ember nyel egyet ha meglátja.

Sosem kéri, sosem veszi elő, ha választania kell, mindig az átlagos kell neki, de én néha ráerőltetem. És gondolom kitaláltad már miért írom. Az elején oda kell figyelnem, kell megfelelő előjáték, de ha megvan az előkészület, attól a műfaroktól akkorát képes élvezni, olyan intenzitással, hogy sikítva ordít és egyszerre 2-3 orgazmust tud átélni.

Ez már többször is megtörtént, de még mindig úgy vagyunk, hogy ő sosem kéri ezt a játékot, mindig nekem kell "ráerőltetnem". Bár lehet éppen azt élvezi, hogy ő a tehetetlen, nem akarja és rá van kényszerítve...

2019. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kettő nem feltétlenül áll ellentétben egymással. Például kirúgni a hámból és lerészegedni is jó dolog, de azért nem mindennap vágyik erre az ember. Vagy ha igen, azt egyenesen betegnek és alkoholistának tekintjük. :D
2019. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!