Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg szégyen, hogy ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szégyen, hogy ennyi évesen már orálisan elégítettem ki több pasit is?

Figyelt kérdés
13 éves koromban csináltam először. Viszonylag hamar belejötem, így akkoriban a suliban több pasit is kielégítettem szájjal. Igazából nincs lelkiismeretfurdalásom ez miatt, nem érzem szégyennek. Ma már elmúltam 20, és nem lett belőlem hivatásos, nem siklott félre az életem, mégis muszáj vagyok titkolni, mert egyből a fejemhez vágják, hogy már akkor prosti voltam. És nemcsak férfiak, nők is.

2020. febr. 16. 14:14
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
18%
Dehogy szégyen! A te dolgod, a te választásod. Ne reklámozd mert az idioták csak csámcsognak rajta, na meg osztják az észt meg az erkölcsöt. Szrd le!!
2020. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
68%

Az az érdekes hogy 13 éves korod óta hagyod magad használni, csak úgy random pasinak a suliból meg még ki tudja honnan és kiknek, de közben fel vagy háborodva hogy csak ennyire néznek.

Nekem mindig is volt tartásom, nem is szoktak csak egy lyuknak nézni a férfiak, mert nem így vonzom be az érdeklődésüket első körben, nem osztogatom ilyen bőkezűen a szexualitásomat.

Azt mindenkinek szíve joga eldönteni hogy hogy éli az életét, csak utána ne panaszkodjon hogy a saját viselkedésének megfelelően kezelik az emberek.

2020. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy osztogatom a szexualitásomat? Csináltam szájjal, és? Ez a nagy osztogatás?
2020. febr. 16. 16:13
 24/35 anonim ***** válasza:
68%

Igen, az. Ha szerinted az orál nem szex, akkor pedig igazán nagy bajok vannak. Ugyanis a szex egy gyűjtőfogalom, nem kizárólag a behatolásra értendő.

Szexuális kultúra nulla.

2020. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Tudod mit? Rohadtul jól esett, megtenném újra, újra és újra. Inkább, mint hogy egy frigid p.csa legyek.
2020. febr. 16. 16:24
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Én is akkor szoptam először.Engem is elhordtak mindennek,de nem foglalkozok vele.Az emberek csak irigyek.Vagy azért,mert őt nem szoptad le,vagy a lányok féltékenyek.Van barátom,ő is kapta név nélkül az üzeneteket,hogy én miket csináltam.A legszebb az,amikor vele vagyok,és írják neki,hogy láttak valami fiúval.😃Ne mondj senkinek semmit,semmi közük hozzá.
2020. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen más ha valakinek van tartása és megválogatja hogy kinek adja oda magát, és amikor valaki frigid. Még a frigid fogalmával sem vagy tisztában. Olvasgass is néha, az egy betegség.

Te a normális erkölcsű nőket hívod frigidnek.

Engem aztán nem érdekel hogy benned semmi tartás és hogy ennyire lealacsonyítod magad a környezeted szemében, csak az zavar hogy miattad hajlamosak a férfiak egy kalap alá venni minden nőt, és olyankor jönnek a "minden nő qrva" rigmusok.

2020. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Szóval még magadnak sem mered bevallani, hogy frigid vagy. De az észt azt osztod.
2020. febr. 16. 16:39
 29/35 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyok frigid, teljesen egészséges szexualitással rendelkezem, azzal szemben egy rbanc vagyok az ágyban aki kiérdemli, de nem szopok le akárkit.

De ne tereld rám a saját szégyened. Nem én írtam ki kérdést, nem engem zavarnak a saját tetteim.

2020. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
76%

a 79 szazalekos baratnoalapanyag a kerdezo meg max egy pippantasra lenne jo tobbre nem melto

de ilyenek is kellenek a vilagnak szuksege van a ribikre

2020. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!