Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg szégyen, hogy ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szégyen, hogy ennyi évesen már orálisan elégítettem ki több pasit is?

Figyelt kérdés
13 éves koromban csináltam először. Viszonylag hamar belejötem, így akkoriban a suliban több pasit is kielégítettem szájjal. Igazából nincs lelkiismeretfurdalásom ez miatt, nem érzem szégyennek. Ma már elmúltam 20, és nem lett belőlem hivatásos, nem siklott félre az életem, mégis muszáj vagyok titkolni, mert egyből a fejemhez vágják, hogy már akkor prosti voltam. És nemcsak férfiak, nők is.

2020. febr. 16. 14:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
57%
Min csodálkozol? Nagyjából felajánlottad a szolgálataidat!?
2020. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
19%
Én szóltam hogy vigyázz az ilyen emberekkel.
2020. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
11-es. Mit ajánlottam fel? Semmit. Tele van perverz férfiakkal ez az oldal is, akik csak azt nézik, hogy hogyan lehetne kihasználni minél jobban a női testet.
2020. febr. 16. 14:46
 14/35 anonim ***** válasza:
24%
Én is 14 évesen szoptam először, és semmi hátrányom nem lett belőle. Mondjuk én csak egy pasi farkát szoptam 16 éves koromig, de az sem érdekel ha más többnek. Mindenki csinálja annyi pasinak ahánynak akarja, annyi évesen ahány évesen akarja. Nem az én dolgom hogy ők mit csinálnak, ahogy nekik sem a dolguk hogy én mit csinálok.
2020. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 zol56 ***** válasza:
85%

Azért a mi világképünknek valóban túl fiatal voltál. Főleg hogy nem is egy volt.

De elmúlt nagylány lettél. Jó hogy nem siklott félre az életed. De talán inkább téged zavar hogy ez történt. Azt mondod ennyinek néznek. Nem kell mindenkinek mesélned mi volt akkor. Élj a mában. Én sem mesélem senkinek a fiatalkori nemi életemről. Nem is erdekel senkit. Az meg hogy itt privatokat kapsz... ne foglalkozz vele. Mindegy mit írsz ha nő vagy. Kicsi a melled ,elromlott a számítógéped. A végeredmény hogy valaki csak meg akar dugni.

Én úgy gondolom, hogy Te nem nagyon tudod feldolgozni. Nem véletlen hogy azt mondják az ember éretlen a szex bárminemű formájára ha túl fiatal. Persze nem testileg. Inkább lelkileg nehéz feldolgozni mégha azt is gondolják hogy nem probléma.

2020. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Engem az zavar, hogy megbélyegeznek egyből. Fel tudom dolgozni, hogy mit csináltam, de a megbélyegzést nem.
2020. febr. 16. 15:24
 17/35 anonim ***** válasza:
60%
Akkor kellett volna gondolkodni.
2020. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
59%
Te kerested magadnak. Ez már így marad.
2020. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
25%
Itt az a probléma,hogy a kérdező egy pasi, csak ere senki nem akar rájönni.
2020. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
33%

Én is már álltalános iskola 8.ban felfedeztem a fiúkat hasonló módon.

Szerintem ne rágódj a múlton.

Nincs rád írva, csak az tudja akinek elmondod.

2020. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!