Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit mondjak a prostinak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a prostinak, ha ez a vágyam?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, 29 évesen így tervezem, hogy elmennék egy prostihoz.


Nagyon önbizalomhiányos vagyok nők terén, és nem szeretnék bénázni. Elkapni sem szeretnék semmit. Emiatt csak annyit szeretnék, hogy kézzel elégítsen ki. Vállalnak ilyen minimális dolgot? Vagy mindenképp durr bele?



2020. febr. 16. 07:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Öreg, 29 év alatt nem sikerült semmi. Oké... de most mit vársz egy fizetős rongytól?


A maradék életkedvedet is elveszi, ahogy unottan rángatja majd a pöpidet. Valószínűleg fel se fog állni, és eszedbe fog jutni a Worms Armageddon, amikor a kukaccal ugrottál a pálya szélén... és véletlenül beleestél a vízbe, majd blutybluty hangokkal alámerült a szerencsétlen.


Na ez lesz majd ott is, csak fizettél egy 10-est.

2020. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Mivan, irigyled, hogy nekem van pénzem vagy mi?

Ha már fizetek, ki fog tenni magáért, különben nem lesz kuncsaftja, ennyi.

Egyébként is a cock herot nézném, nem az ő pofikáját.

2020. febr. 16. 10:21
 23/26 anonim ***** válasza:

Naív vagy kis tudatlan barátom.


A prostik 80%-a hazánkban kb csak a pénzre hajt, ritkán fogsz jót találni. Nagy eséllyel futsz olyan futószalagos cédába amelyik az életkedvedet is leveszi a pénztárcádon kívül.


Főleg ha ilyen elb...szott beteg dolgot kérsz. Az egyszerű eseteket szeretik, nem az ilyen elmeroggyant csodabogarakat a Cock Heroval. Kiszámíthatatlan mikor veszel elő egy 20 centis borotvapengét, és nyesed el a torkát mint nagyi a lúdnak szokta.

2020. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Ha ez előre meg van beszélve és vállalja, akkor utána ne finnyáskodjon, úgyis én fizetek.

Szerintem ha valaki ezt előre tisztázva vállalja, nem életszerű, hogy utána nekiáll finnyáskodni.

2020. febr. 16. 11:31
 25/26 anonim ***** válasza:
31%
Hogy a fenebe ne vallalnanak? Neki nem lesz rossz napja, ha nem dugod meg. Azon kivul nagyon gyakran, amelyik nem a futoszalag kategoria, igazabol a lelkuket viszik oda a ferfiak.
2020. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor olvassátok el az itteni kérdéseket krónikus prostizóktól.


A többsége flegma, unott... persze ebbe az is belejátszik, hogy nagyon hülyének kell lenni, hogy elhidd azt a színészkedést. Az értelmesebbje azonnal levágja, hogy legszívesebben beleokádna a fejedtől egy barna papírzacskóba.

2020. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!