Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk hogy viszonyultok ahhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogy viszonyultok ahhoz, hogy a lány kinyalja a feneketeket, ujjazzon vagy esetleg vibrizzen? Nyitottak vagytok rá vagy elutasítjátok?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a pasik többsège szereti, de nem meri magától felhozni, nekem kell tőle megkérdezni, hogy mit szólna hozzá.
2020. febr. 15. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem igénylem és nem is kérek ilyet... Én mindkét oldalról elutasíto vagyok az anális kényeztetés minden formájával
2020. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Roman00SA ***** válasza:
100%
Nekem bejon
2020. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezek alap, sőt elvárt dolgok nálam. Dildózzon is szét. 🙂
2020. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Magamtól nem hozzám fell. Részem még nem volt benne de felhozná partnerem nem zárkoznék ell.

33/F

2020. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ujjazást szoktuk néha, én nagyon szeretem. Annak is örülnék, ha barátnőm kinyalná a fenekemet, de ő azt nem szeretné sajnos. :( Dildó nem izgat.
2020. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!