Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk hogy viszonyultok ahhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogy viszonyultok ahhoz, hogy a lány kinyalja a feneketeket, ujjazzon vagy esetleg vibrizzen? Nyitottak vagytok rá vagy elutasítjátok?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a pasik többsège szereti, de nem meri magától felhozni, nekem kell tőle megkérdezni, hogy mit szólna hozzá.
2020. febr. 15. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A vibri már sok, de szopás közben ha ujját becsusztatja az izgató
2020. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 MagnumOpusOfAnger ***** válasza:
100%
Ujjazásos beavatkozásban volt részem, sajnos nem a magyar egészségügy kontextusában. A sajnos ebben a mondatban sztem lefedi mennyire /nem/ élveztem. Amugy nekem is a csaj dobta fel, mivel nekem sose jutott eszembe de miután mondta, úgy voltam vele mi bajom lehet. 28/F
2020. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Volt már benne részem. Nekem nem jön be!
2020. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én aztán nyitott vagyok mindenféle örömforrásra. Valójában nagyon szuper dolog, ha olyan párja van az embernek, akivel önfeledten, mindenféle gátlás és merev beidegződés nélkül ki lehet próbálni dolgokat. Úgy vagyok vele, ha valami nem úgy sül el, akkor maximum egy jót nevetünk rajta:)


Én általában meg szoptam kérdezni, hogy mit gondol a hagyományos nemi szerepekről, pl izgatja-e a felcsatolhatós, szerepjátékok, anális szex ilyesmik. Persze nem ezzel udvarolok, de azért jó tudni.

2020. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a vágya én nyitott vagyok.

23/F

2020. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már csinálták, nem rossz, de a farkam jobban szeretem, h nyalva van.

Viszont h ez kell ahhoz, h én is csinálhassam, akkor legyen. :)

2020. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem totál tabu. Egyáltalán nem vonz a dolog. 29/F
2020. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok rá. Nem utasítom el
2020. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Magamtól nem kérném, nem is volt benne részem még soha. A fenék nyalás jöhetne bármikor, a többi meg, ha nagyon izzik a levegő, ki tudja, talán még jók is lehetnek.

31F

2020. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem a barátom nem engedi, h kinyaljam, pedig szívesen megcsinálnám neki

sőt, akár ujjaznám és vibrizném is, de nem vevő az ilyen dolgokra

2020. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!