Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan srác aki a barátnőjé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác aki a barátnőjét élvezésig nyalja minden szex alkalmával?

Figyelt kérdés
Az én barátom lusta, nincs kedve és az a megállapodás hogy heti egyszer, de mindig élvezés előtt abbahagyja mert unja. Bárhogy próbálom neki elmondani hogy ez rossz érzés nem éri meg! Srácok szerintetek mit kéne tegyek hogy ne hagyja abba? Még többször leszopni vagy micsoda? (Minden nap min. 1x megteszem)

2020. febr. 9. 22:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Két párom volt eddig mind a kettő elvezesig nyalt szex elott.
2020. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Ezek után még vele vagy? Szakítanod kellene vele, mert egyáltalán nem szeret téged. Ha szeretne alap lenne, hogy örömet akarjon okozni neked. Sajnálom de így van.
2020. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 October15 ***** válasza:
100%

Unja??? Azt is lehet? :D

Esetleg nehezen mész el?


Szerintem a pasik többsége azért igyekszik viszonozni a "szívességet". :P + Az sem egy gyakori dolog szerintem hogy ne szeretnénk nyalni


Az már lánya/nője válogatja hogy élvezésig szereti-e nyalatni magát de alapvetően a pasik többsége ha a csaj úgy akarja akkor minden további nélkül élvezésig nyalja.


+ Nem nagyon emlékszek olyan esetre amikor nekem könyörögni kellett azért hogy nyaljak. :D

2020. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerintem annyira nem megyek el nehezen... és igen ő unja
2020. febr. 9. 22:41
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Én szeretek nyalni, élvezésig a legjobb,de nekem meg a párom nem szereti az orált.

Én se bírtam meggyőzni,se szopás se nyalás.

Én épp franciázni szerető lányt keresek... F

2020. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Én imádok nyalni, élvezésig nyalom a puncit, és ha bírja a csaj többször is 1napon.

Nekem ez élvezet, szét robban a kolbim, miközben nyalom a csajt!

A barátod meg 1 lusta, önző valaki, akinek fogalma nincs arról, hogy hogyan kell bánni egy nedves réssel! 👅👅👌😉


33/F

2020. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Csak azért érzem igazságtalannak mert ő imádja a szopást és minden nap megteszem neki, és mivel ezt szereti hagyom hogy szájba élvezzen pedig utálom
2020. febr. 9. 22:52
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lennék vele a helyedben!

Ha van rá módod, hagyd ott a pi.csába, mert ez 1 szar ember.

Te mindent, ő semmit...

Hidd el sok olyan pali van mint én,aki szívesen kinyalja a punciad, addig amíg el nem élvezel.

Mert egy igazi férfi ilyen!

Szeret kapni, de adni is nagyon.


#6-os voltam

2020. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Mekkora egy kamu vagy :D majd elhiszem hogy mindennap cumizol miközben a srác nem akar kinyalni csak hetente,de azt is félig meddig. Ha ez komoly akkor nagyon bealáz a kapcsolatotokban
2020. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Én minden alkalommal orgazmusig nyalom, mert imádom ahogy élvezi :) ha valamit elkezdek, azt rendesen végig csinálom :)
2020. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!