Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, egyetemi koliban ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, egyetemi koliban ti hogy oldjátok meg, ha rátok jön a kanosság?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok kolis, de nem igazán szoktam bent kiverni, inkább tartogatom otthonra.. viszont így eléggé kínzom magam :D

2020. febr. 9. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Wc.
2020. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én kicsaptam, amikor olyanom volt. Tusoló, Wc, közös asztal alatt, takaró alatt, rezzenéstelen arccal.
2020. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1# Itt a WC eléggé kultúrálatlan, főleg hogy egy szintre van 2 fülkés WC a fiú WC-ben.
2020. febr. 9. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hétvégére hazamentek a szobatársak. bezártam az ajtót és ... órákig vertem
2020. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Esténként a zuhany alatt. Volt olyan szerencsém, hogy ilyen merev vascsővel volt megoldva a zuhany, és zuhanyrózsa nem volt, így a vízsugár egyben jött le. Baromi nagyokat tudtam élvezni alatta. Kár, hogy ilyen közösségi zuhanyzó volt, tehát nem lehetett magadra zárni, így egy kicsit veszélyes volt, nehogy lebukjak közben.
2020. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiverjük egymásnak, de semmi buzulás! Ha meg mégis, akkor kardozunk, vagy verset szavalunk:

Lehet zöld a fű és kék az ég, az anál vonaton nincsen fék!

Vagy meghallgatjuk a kapuvári _uzibárt attól mindig megjön a kedv.

2020. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Takaró alatt néma csendben, rezzenéstelen arccal! Hajrá! 😉
2020. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!