Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelenthet, ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet, ha a barátom így reagált az epilálásra?

Figyelt kérdés

Ő mindig nagyon kíváncsi az ismeretlen dolgokkal kapcsolatban. Azt szokta mondani, hogy férfiként csomó olyan dolog van, amiről fogalma sincs és érdekli mi nők mit érzünk és miért csináljuk ezt vagy azt.


Például egyszer kisminkelt engem, elsőre nem is sikerült rosszul neki:D aztán tegnap este látott epilálni és kérdezte mennyire fáj? Beszélgettünk róla és megkért, hogy kipróbálhatja-e picit :D este kipróbáltuk neki, egy kis részen a combján, ő előtte rövidre vágta géppel magának, mondtam, hogyan használja és leszedett egy darabot belőle.

Azt mondta, hogy nem is számított igazán semmire, nem tudta milyen lesz, ki lehet bírni, de rossz érzés és ő biztosan nem csinálná, mondtam neki, hogy a gyanta ezerszer rosszabb szerintem:D viszont, nem is ez a lényeg, hanem miután abbahagyta, a nadrágjára mutatott és láttam, hogy erekciója lett miközben csinálta magának.

Ez szerintetek normális? Szerintetek izgatja az erőszak? Én sosem tudnék felizgulni ilyesmire, szerintem nem is normális ha a fájdalomra valaki izgatóan gondol.

Miért lehetett ez?

Kérdeztem, de azt mondta ő sem tudja miért lett erekciója. Viszont nekem sántít a dolog! Mit gondoltok?



2020. febr. 7. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Én ezt a szimpla kíváncsiság kategóriába sorolnám... Pl én cukkoltam volt barátnőmet az eoilátor miatt, amig egyszer bosszúból végig nem tolta a lábamon... Onnantól megtartom a kellő távolságot és megadom a kellő tiszteletet annak az ördögi masinának...


A fiúkat a lelkük mélyén egy bizonyos korig izgatja ez a szerepcsere, ha elkezd bizarrá válni a téma akkor viszont keress fel egy orvost

2020. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jesszus! Olyat én sosem tennék:D Hát ő nem ilyen szerepcserés, mert én is azt gondoltam tetszene neki, nyilván azért érdekelheti, de kifejtette miért nem és megértettem. :)
2020. febr. 7. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Én ennek nem tulajdonítanék nagy jelentőséget. Nem férfi vagyok, de nem lehet, hogy attól állt fel neki, hogy a gép a combján rezgett? Azért szerintem egy férfinek ez már bőven lehet olyan érintés, ami kivált bizonyos fizikai reakciókat...
2020. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 October15 ***** válasza:
100%

Vagy a frissen epilált barátnőjére reagált így... :D Nem reagálod ezt egy picit túl? :D


+ Ha annyi fájdalom bejön neki amennyit egy epilátor okozhat [idk hogy az mennyi] akkor passz, csavard meg a mellbimbóját vagy karmolgasd. :D Nem hiszem hogy rosszabb lenne mint egy sima ragasztó [pl vérvétel után] letépése a szőrrel együtt.

2020. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 October15 ***** válasza:
70%
3.: Akár. Mármint könyörgöm egy régi busz + vacak út is elég hozzá szóval nem kéne túlmisztifikálni hogy mitől tud felállni a farkunk. :D
2020. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit sokat gondolsz ebbe bele. :D


Viszont tegyuk fel, hogy nem, akkor viszont nem a fajdalomra izgult fel, hanem arra, hogy noi dolgokkal babral.


Vannak olyan pasik, akiket izgat, hogy titokban noi ruhadarabokat hordanak vagy ilyesmi. Szoval nem tudni, nala mi van. Kezd el puhatolozni, beoltozne e nonek pl az agyban, es ha igennel felel, akkor eleg beteg fetishei lehetnek. :D

2020. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amikor sminkelt, akkor is felajánlottam neki, hogy én is őt, de nem akarta, szerintem nincsenek beteg dolgai:)
2020. febr. 7. 22:13
 8/10 October15 ***** válasza:
7.: Pedig egy jófle Joker smink mindig jól jön. :D
2020. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor szerencsed van, es akkor talan nem hord noi bugyit titokban. :D
2020. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lacc80 ***** válasza:

Lehet a fájdalom miatt volt, de szerintem más is lehet. Pl engem is felizgatna ha egy lány előtt borotválnám. Új élmény. Engem inkább a helyzet intimitása izgatna fel.

De ki tudja.

2020. febr. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!