Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért reagált így a srác?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagált így a srác?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel alakul köztünk a dolog. Valamelyik nap videóban skype-oltunk, és kicsit kacérkodtam vele. Rátettem a kezem a melleimre meg vállat villantottam. Eztán a srác mondta, hogy állt neki. Semmi komolyat nem mutattam, és már ettől is felállt neki?

18/L


2018. ápr. 3. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutattal semmi konkrétat.. viszont a fantáziáját beindítottad, ez teljesen természetes reakció. Ha ennyitől nem jött volna izgalomba, akkor nem is erdekelted volna.
2018. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Azért mert egészséges fiatal fiú!!!Gondolom már hamarabb be indúlt a fantáziája mint a videóchat.
2018. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, képzeld el, nem csak a látvány tud izgató lenni. Hanem a szituáció is + gondolhatta hogy egyebet is fog látni. Most ezen vagy fennakadva? Ha nem állt volna fel egy mellvillantástól,akkor meg azon háborognál.


Ne agyalj, felesleges. Úgyse tudod megfejteni a gondolatait

2018. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Láttad hogy állt neki a farka?Mondani akármit lehet.
2018. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert tudta mi jár a fejedben.
2018. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha feláll az is baj, ha nem áll fel az is baj. Nektek semmi se jó?
2018. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ő meg rámarkolt volna a farkára, az túl primitív lett volna, de legalább jelezni akarta, hogy kíván. Az első együttlét is skype-on lesz? Próbáltátok már élőben? Ajánlom megnézésre a A Pusztító című filmet (angolul Demolition Man).
2018. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mai nap sem maradhat el tini ribi nélkül 😁
2018. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!