Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok akik voltak már szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akik voltak már szűz lánnyal, nektek hogy reagált az első órákra?

Figyelt kérdés

Nálunk: nagyon izgul, feszengett, aztán sikerült ellazítanom. Nagyon élvezte, aztán érzésem szerint elment úgyhogy abbahagytam, aztán mondta hogy szerette volna ha tovább csinálom, nem volt valami jó érzés. Ilyenkor mi van?

A válaszokat előre is köszi! F



2020. jan. 17. 00:53
 1/8 A kérdező kommentje:
* orál
2020. jan. 17. 00:54
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amig ő nem keri nem szabad abbahagyni. De akkor elsőre 😉
2020. jan. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Kábé 10 szűz lányt nyaltam ki azt hiszem. 8nak volt orgazmusa, egy kivétellel volt újabb tali is (ott távolság miatt nem, épp utaztam ázsiában).

Nyilván kicsit feszkósabbak, de ha isztok valamit, meg fel tud oldódni a társaságodban, akkor elég jól szokott működni.

2020. jan. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor én szúrtam el?
2020. jan. 17. 01:23
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Van egy kis feszültség - de talán nem neked nem volt első alkalommal? Lazítsd el és nyald ameddig élvezi és jó neki. Azért persze ha felvettél egy gumit mehet a behatolás is :)
2020. jan. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Látom te is kezdő lehetsz.

Nem baj, legközelebb jobb lesz!

A csaj biztos nem ment el, ha elment volna csiklón keresztül akkor nagyon érzékeny lett volna a csiklója, és olyankor általában szólnak csajok, hogy kell 1 kis pihi.

Legközelebb győződj meg arról, hogy elment, és akkor hagyd abba, ne pedig akkor amikor te úgy érzed, hogy elment.

Valószínű nagyon jó volt neki, csak nem élvezett el, és ezért lett volna neki jó, ha tovább csinálod!


33/F

2020. jan. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elélvezett volna azt észre veszed.

Legközelebb figyelj rá jobban.

2020. jan. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik örült neki nagyon. Volt aki megijedt egy kicsit,mert nem volt még orgazmsa előtte. Volt aki nagyon bepörgött tőle... mindenki egy kicsit másképp reagált,de alapvetően pozitívan. Akkor is,ha én is bénáztam.
2020. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!