Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék túllépni azon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túllépni azon ahogy elvesztettem a szüzességemet?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Menj szexelj még egy kört
2020. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Gondolj arra hogy egyszer úgyis megtörtént volna, és lépj túl ezen a dolgon! És tanulj belőle...
2020. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Úgy, hogy tudatosítod magadban; ez nem egy nagy dolog. Nem számít, hogy már nem vagy szűz. Ugyanaz az ember maradtál, mint előtte.
2020. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Hogy megtalálod ennek az érzésnek a szép oldalát felfedezni,és hidd el hogy ráébredsz,hogy milyen unalmas volt szüz en élni.

Mint ha a négy fal közül kilépnél,és elkezded ezt a világot felfedezni. :)

2020. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Miért? Annyira rossz volt?
2020. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Mi bajod van vele?
2020. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a priviket nem szeretném részletezni legyen elég annyi hogy nem úgy történt ahogy azt elképzeltem
2020. febr. 7. 13:11
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Azért az nagyon nem mindegy, hogy esetlegesen bántottak vagy pedig annyi, hogy másképp képzelted el, de akivel történt szeret es mindent megadott neked. Ha sérülést szenvedtél testileg lelkileg akkor szakember. Ha nem olyan élmény, mint ami te szerettél volna akkor fejleszthető a dolog. Írtam privit mert nem akartam itt részletezni
2020. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Kezdetnek beszélhetsz róla valakivel akár itt is. Anonim könnyebb.
2020. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

Nem véletlen sulykolják az intelligensebb emberek hogy nem kell gyerekként aláfeküdni az első fsznak. Ki kell várni a megfelelő időt és a megfelelő személyt, mert ha elhamarkodja az ember és rossz élményként éli meg az elsőt, az kihat az egész életére, meghatározza az egész szexualitását.


Ha pedig arról van szó hogy megerőszakoltak, akkor kérj segítséget szakembertől hogy fel tudd dolgozni. Ez nagyon fontos.

2020. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!