Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyen jobb a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen jobb a szexuális életünk?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a párommal, de csapnivaló a szexuális életünk. Alapvetően ritkán szeretkezünk, amikor sor kerül rá, akkor fogalma sincs az előjátékről, mégsem érti, hogy miért nem jövök lázba. Illetve sajnos azt is tapasztalom, hogy sokszor inkább maszturbál, mint, hogy velem szexeljen. Hozzáteszem, előttem kb. 2-3 rövidebb kapcsolata volt, szóval nincs túl nagy tapasztalata. Én viszont nem voltam még olyan pasival, aki ennyire tapasztalatlan és bátortalan, eléggé elkeserít a helyzet.

Hogyan vegyem rá, hogy inkább velem foglalkozzon, és, hogy a szex nem csak "durrbelebumm", hanem törődni kell a nő felizgatásával is?



2020. febr. 5. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ahelyett, hogy ravezetned bizonyos dolgokra, inkabb uljetek le es beszelgessetek el. Ugy gondolom egy melyebb beszelgetes nagyobb eredmenyt tud hozni, mintha pszichologiai uton megerositeses modszerrel erolkodnel, hisz ezutobbi sokaig eltarthat.


K-mester

2020. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk beszélgetéssel? Elmondod neki, hogy ez neked nem frankó, megmondod neked hogy jó, hogy szeretnéd és hogy sűrűbben. Ha nem változik akkor meg partnercsere. Egész életedben azt szeretnéd, hogy csak gyenge szexben legyen részed egy önző, türelmetlen emberrel? Mert aki nem figyel rád az biz' utóbbi kategória, nem passzoltok, keress mást akivel megvan a szex terén is az összhang.
2020. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!