Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak önkielégítéssel lehet...

Csak önkielégítéssel lehet jó/jobb majd a szexuális életem?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és még szűz. Még sosem végeztem önkielégítést, vagyis 1x de sikertelenül. Valahogy nem is vágyom rá, sokkal inkább a barátom által szeretném megkapni a gyengédséget.(és meg is kapom!)

A kérdésem hogy feltétlenül szükséges önkielégítést végezni ahhoz, hogy jobb legyen majd a szex? Vagyis csak akkor lehet jó ha korábban magamat is izgattam?

Tényleg fontos hogy előtte megismerjem a saját testem vagy anélkül is lehetséges a jó szex?


2009. febr. 3. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
NEM, az is elég, ha ő ismeri a tiédet, te meg az övét. így majd ő fog rájönni (remélhetőleg), hogy mi jó neked.
2009. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért fontos az önkielégítés, mert a nőknek tanulni kell az orgazmust. Meg kell tanulnod, neked mi hogy jó. Sokkal jobban érzed majd magad a pároddal, ha tudod irányítani, el tudod neki mondani, mi az amit élvezel és nem neki kell totózni és kísérletezgetni. Persze az is jó, ha együtt próbáltok ki dolgokat, együtt fedeztek fel dolgokat. Mindenesetre csak hasznod lehet abból, ha masztizol. nem szégyen az. És az, hogy 1x-i próbálkozással nem sikerült, ne rémisszen meg. Lehet, hogy a 20.-ra fog és akkor hatalmasat élvezel. Csak kitartás kell és kísérletező kedv.
2009. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. febr. 3. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem feltétel, én sem masztiztam soha, és nemrég vesztettem el a nagy ŐŐŐvel, orgazmus téren pedig rendkívülieket produkálok. Én úgy érzem, hogy azért vagyok ilyen érzékeny, mert egyrészt nagyon "kiéheződtem" az évek során, másrészt a kapcsolatunk felderítő korszaka olyan kis édes, naiv volt, hogy feltétlenül megbízunk egymásban, mert amit tudunk, arra együtt jöttünk rá. És szerintem az orgazmus nem tanulás, hanem feltétlen odaadás kérdése, hiszen ha teljesen beleéled magad azokba a csodás ingerekbe, amik érnek, nem nagy kunszt az orgazmus, sőt elkerülhetetlen! Sok örömet kívánok!
2009. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen! megnyugtattál...:)
2009. febr. 3. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!