Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyfarkú pasik, mi a tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyfarkú pasik, mi a tapasztalat a nők inkább szeretik, vagy inkább túl sok nekik amitek van?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok méretet is.
2020. febr. 5. 12:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%
#1-es vagyok újra. Azt azért hozzá tenném, hogy tapasztalatom szerint a szerelem sokat változtat a témán. Ha egy nő szerelmes beléd a nagy méretet is máshogy kezeli mint egy egyéjszakásnál.
2020. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

Nő létemre szeretem a nagyot. Páromnak 22cm. Lehet az ennél nagyobb sok lenne, de most nagyon elégedett vagyok. Kell az előjáték, de mindent megér.


34N

2020. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Tul nagy mindenkinek :( 28cm
2020. febr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

19/5


A legtobbnek tul nagy es fajdalmas az elejen. Jobb lenne egy atlagosabb. Csak a kisfarkuak gondoljak, hogy a nagy farok elony...

2020. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekem 19 X 6,5 cm körüli, bár azt gondolom a méret nem minden, a technika a lényeg! Szinte minden Nőnél (már aki picit is nyitott a témára) elérem az anált is, de nem úgy hogy erőltetem, sokkal inkább felkeltem az érdeklődést, elérem azt, hogy Ők maguk legyenek kíváncsiak a folytatásra! Szerintem ha kellőképp figyelmes a pasi, nem okoz gondot a hasonló méret a Nők nagyrészének, csak a hangsúly a fokozatosságon és a megfelelő előjátékon legyen!
2020. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
18%

Megfelelő előjátékkal, de nyilván egy idő után már megszokják a méretet, egyszerűen imádják.

A legtöbbnek sok a panasza a nagyra, mert nem tudták használni az előzőek.

Szal én azt mondom, hogy ha tudod használni, áldás a nagy méret.

Illetve van egy elég masszív réteg a nőknél, akinek kifejezetten a nagy kell.

Nyilván ők szintén imádják, úgy ahogy van, előjáték se nagyon kell.

Volt olyan nőm, akiben én is kotyogtam.


21/5

2020. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
24%
Nagyot, kicsit, közepest ugyanúgy lehet rosszul és jól is "használni" - elsősorban ettől függ nem a cm-ktől. Ha átlagosan, vagy rosszul használod akkor a nagy inkább rossz, fájdalmas.
2020. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyot, kicsit, közepest ugyanúgy lehet rosszul és jól is "használni""


Na ja.

Csak épp van egy rakás póz, ahová kell a hosszú méret.

Nem mi tehetünk róla, hogy eddig bohócokkal jöttél össze

2020. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ennyi kamus nyomorékot! Itt a GYK-n tényleg 22cm az átlagos farok! 😂😂

Na de hogy ez mire jó??? Úgysem hiszi ezt el senki!! Csak így még az is hiteltelenné és komolytalanná válik, aki véletlenül igatat ír...

Primitív, gyerekes, és szánalomra méltó...

Pfff

😆

2020. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!