Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi társak! Ti honnan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társak! Ti honnan állapítjátok meg, hogy nővel cseteltek vagy homoval?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 16:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
De mit számít ki válaszol egy kérdésedre? Létezik olyan gyökér aki itt akar becsajozni? Vagy tampon felhelyezési tippek kellenek, amire valóban egy férfinak kevés rálátása van. Ha itt akarsz csajozni, az valóban problémás. De ha itt nem ismered fel 3 mondatból hogy ki nő, és ki férfi, akkor gondolom a valóságban sem.
2020. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
9. Mert a homokosoknak nagy farok kell, a kérdezőnek meg bébipötse van. Ezért amikor elküldi a dickpicet, a homokosok letiltják. xD
2020. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csaj vagyok és sokszor homonak néznek 😂 szóval az éremnek két oldala van 😂
2020. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nem akarok itt becsajozni, de szívesen beszélgetek nőnemű emberkékkel :D
2020. febr. 4. 17:07
 15/25 anonim ***** válasza:
76%
Ha más nem, akk tali vele...
2020. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexchatelni akarsz, akkor tök mind1, hogy a fiú nőnek adja ki magát, mert te nőnek hiszed és ugyanúgy elfogsz élvezni közben. Akkor meg nem értem mi a probléma. Ha meg valóban csak beszélgetni akarsz nőkkel, akkor ne ebben a kategóriában tedd meg, hanem valamelyik másikba, ott valóban nővel fogsz, de nem biztos akar veled szexről beszélgetni.
2020. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%
Itt az illető mondatszerkezete, mondanivalója, szójárása, mondatdinamikája utalhat rá, de nem minden esetben lesz találat.
2020. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de hittek már itt férfinak is .

Nehéz kiszürni, rájönni barki bármit is mond.

Beszéltem itt egyszer olyannal aki a hozzászólasom miatt írt rám, de nőnek adta ki magát, 3 nap múlva újra rám írt, akkor mar férfi volt :D

2020. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Annyira érdekelne az egyes válaszoló 3 kérdése :D

31N

2020. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem is kíváncsi vagyok! Tedd fel nekem is.
2020. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!