Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogyan állapítjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan állapítjátok meg azt, hogy egy fiú szexuálisan vonzó számotokra?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Ha jól néz ki, akkor vonzó. Ha nem, nem.
2015. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%
Ránézek és máris látom. Ha férfiasan jó képű, magas, van rajta némi izom, igényes magával szemben, máris befutó. De ez csak a szexuális vonzódás része, lehet hogy fantáziálok vele, de különösebb érzelem nélkül nem fogok hozzá odamenni, hogy nincs-e kedve dugni.
2015. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valamilyen szinten kisugárzás kérdése. Én tartottam már olyan férfit is szexuálisan vonzónak, aki egyáltalán nem volt az esetem. És mégis volt benne "valami"...Amit én személy szerint nem tudok megfogalmazni, ezt érzi az ember!
2015. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!