Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor én beteg vagyok? 20/l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én beteg vagyok? 20/l

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és tegnap megnéztem egy filmet és a főhős nagyon bejött, és aztán kiderült, hogy csak alig 15 éves a színés srác... én meg tök hülyén érzem magam.. azt hittem legalább 17 van. Ki kéne ábrándulnom, de még mindig tetszik. Csak velem történt ilyen? :S

2020. febr. 4. 08:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14%
De életképtelenek vagytok.
2020. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennél beteg? Ez kb. olyan mint amikor valaki meglát egy csinos női alakot utána szemből meg rájön, hogy egy átműtött travi - ettől még nem lesz meleg.

Azért tetszett, mert bejött a pasi, azt hitted 17, a külseje, a stílusa (a szerep amit eljátszott) fogott meg. Ebben semmi beteges nincs.

2020. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ez semmi.

Egyik unokatestvérem esküvőjén felkért egy srác táncolni. Azt hittem van vagy 16-17. A francot. 14 éves volt. :D (Én 18 voltam, s mikor ezt megtudta, ő is meglepődött)

Mondjuk nálam a Pénzt vagy éveket! című műsor a sci-fi kategóriában van, így nem is olyan meglepő ez...

2020. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem az. A torveny evszamok szerint huz hatart. A valosagban van, aki 21 evesen meg szinte gyerek, van, aki 14 evesen teljesen fel ott.
2020. febr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Evel semmi gond nincs 25/F
2020. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen bejött egy srác, aki épp csak akkor lett 16. Szóval nem gáz. Azért 15 évesen vannak már olyan srácok, akik már elég előrehaladott állapotban vannak testi (olykor-olykor akár szellemi) értettségi állapotban, meg egy szép arc egy 15 évesen már abszolút feltűnik. Egyébként a törvényt nézve konkrétan szexelhetnél is vele, nem lenne semmilyen következménye.
2020. febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, elég beteg vagy, hogy 50 éves férfiként lánynak kiadva magad kitalált kérdéseket írogatsz gyakorira...
2020. febr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!