Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon bejönnek a törpe nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejönnek a törpe nők, törpenövésüek, izgatnak. Ez nagyon beteg?

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen kicsit beteg.
2020. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora magasságot értesz ez alatt. 140 centi alatt szerintem kicsit beteg. Ja, meg az sem mindegy, hogy te milyen magas vagy, mert ha felnőttként 130 centi, akkor megértelek. :D
2020. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem beteg.
2020. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Uhhh nekem is nagyon bejonnek
2020. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Képzelem, mennyit verhetted szegény Törpillára... :D
2020. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy mit gondolnak masok. Ha felvallalnal egy kapcsolatot egy torpenovesu novel, nagyon szep tortenet lenne.

Ha titokban csinalnad, legalis is, nincs ra definicio, de kevesbe lenne szep sztori.

2020. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem beteg. Nekem a második helyen állnak a kis növésű nők, bár az első helyezett is magaban foglaja részben (nagy mellű, ázsiai lányok), hisz ők alapból alacsonyabb növésűek.
2020. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!