Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom miért nem érti meg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért nem érti meg, hogy nekem kevés heti 1-2 szex huszonévesen?

Figyelt kérdés

Kettő az már a maximum, mert őt nem érdekli...mondjuk több, mint 10 évvel idősebb, ő vette el a szüzességem, de zavar, hogy ezt nem érti meg. (Nem élünk együtt)

Most pl. megint egy hónapnál tartunk.

Mi lehet a baj, aszexuális? Amúgy nemrossz a szex, de nekem ez kevés.



2020. febr. 3. 23:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Talán nem vagy akkora élmény az ágyban, mint gondolod. Ha jól értem ő az első partnered, így nincs viszonítási alapod. Amit te jó szexnek gondolsz, lehet, hogy másoknak a határeset vagy gyenge kategória lenne. Pl. hányszor mész el egy együttlét alatt? Illetve te mit adsz neki közben? Van olyan, aki csak fekszik és nem tesz semmit.
2020. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megerti de nincs tobbre igenye. Ha stresszel es nagyon a fejeben van akkor max meg meg tudod dolgozni pl elcsabitani
2020. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!