Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért én vagyok a "hibás"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a "hibás"?

Figyelt kérdés

Síkositót használunk a párommal, mert az utóbbi időben nem igazán van előjatek, és nem nedvesedem be eléggé... Csokolozunk, simogatjuk egymást,de hiába. Mindig mondom neki,hogy nekem több kell ennél... És múltkor hozzám vágta,hogy ez az én hibám,mert nem kívánom biztos őt annyira... Amikor szoktam neki mondani, és kívánom nagyon. Totál elszomorít a hozzáállása. 4 éve vagyunk együtt, és régen tocsogtam,annyira benedvesedtem, és akkor jobban odafigyelt. Most már inkább mintha le akarná tudni a "kötelezőt", és jó,ha heti 1 alkalom van. Azt mondja neki ennyi elég,és azon problemazik, hogy miért akarom folyton csinálni,amikor sokkal jobb összebujni csak... És természetesen mindig faradt, és azért sincs kedve. De ha neki éppen van, és mondjuk nekem nincs, nem számít. Akkor csinálni kell. De vérig van sértve,hogyha elutasitom...

Nem tudom meddig tartható ez.


2020. jan. 30. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolnám hogy te vagy a hibás, de a pasid sem akarom bántani, miért is nem ismerem. Azt kellene látnia, hogy ha mindig fáradt akkor az nem csak azért nem jó mert veled nem foglalkozik de akkor is magával is törődjön már.. Akkor ha nekem mert feszült vagyok és nem úgy áll fel akkor hibáztatnom kell valakit? Lehet hogy nem úgy ettem, nem úgy pihentem hogy működne a "rendszer" beszélj vele hogy változtatotnok kellene valamin, mert jó tegyük fel elhagyod és utána összejön mással ha nem változik tartósan akkor ott is elő fog ez a magatartás jönni. Én szurkolok nektek!
2020. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az önzés mindig kiábrándító és aláássa a kapcsolatot. A párod nagyon önző.

35F

2020. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld le, kihűlt a kapcsolat, csak rosszabb lesz, másban is.
2020. jan. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!