Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért én vagyok a "hibás"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a "hibás"?

Figyelt kérdés

Síkositót használunk a párommal, mert az utóbbi időben nem igazán van előjatek, és nem nedvesedem be eléggé... Csokolozunk, simogatjuk egymást,de hiába. Mindig mondom neki,hogy nekem több kell ennél... És múltkor hozzám vágta,hogy ez az én hibám,mert nem kívánom biztos őt annyira... Amikor szoktam neki mondani, és kívánom nagyon. Totál elszomorít a hozzáállása. 4 éve vagyunk együtt, és régen tocsogtam,annyira benedvesedtem, és akkor jobban odafigyelt. Most már inkább mintha le akarná tudni a "kötelezőt", és jó,ha heti 1 alkalom van. Azt mondja neki ennyi elég,és azon problemazik, hogy miért akarom folyton csinálni,amikor sokkal jobb összebujni csak... És természetesen mindig faradt, és azért sincs kedve. De ha neki éppen van, és mondjuk nekem nincs, nem számít. Akkor csinálni kell. De vérig van sértve,hogyha elutasitom...

Nem tudom meddig tartható ez.


2020. jan. 30. 19:18
1 2
 1/13 anonymousreview60 ***** válasza:
96%
Nem vagy hibás. A párod önzőbbé, türelmetlenebbé vált, amin lehet változtatni. A libidóján nehezebb lesz.
2020. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Mi kell neked?
2020. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
NEM a te hibád. Viszont ha ilyen önzőn áll hozzá, azon te egyedül nem tudsz változtatni. :/ 4 év után nyilván minden kapcsolatban alábbhagy a szexuális vágy, ez nem is “probléma”, de az, hogy téged hibáztat, nem tesz semmit a megfelelő előjátékért, és még téged oltogat, az nagyon nem normális.
2020. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy hibás

Nem lehet h már nem szeret?

Vagy megcsal?

2020. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Abban vagy hibás hogy még nem hagytad el.
2020. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy megcsal,mert egyszer rákérdeztem erre, és azt mondta,hogy neki bőven elég 1 nő az életében és az is sok... Szóval nem túl kedvesen nyilatkozott... Annak megnyilvánulásai, és kimutatja,hogy szeret, viszont néha sok vagyok neki... Maga a szeretkezés nagyon jó, és mindig éreztetem vele.
2020. jan. 30. 19:45
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Cserélnünk kellene kicsilány, mert nekem csajom pont ilyen mint amit te a pasidról írtál. Tökéletesen leírtad a hozzáállását.

Én már most ott tartok, hogy bizony ez a végét járja. A szex fontos egy kapcsolatban ne mondja senki. S ha már így végig dumáltuk a lehetőségeket itthon, akkor mi marad?

Én simán félredugnék, meg is tehetném, de az meg természetesen neki nem tetszene. (Igen erről is beszéltünk...)

Írtam is neked ide választ meg nem is. Remélem értékeled.

2020. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak tudnám,hogy az évek alatt miért lett ilyen... És közben a jövőnket tervezgetjük, és a jelenben nem tesz semmit.
2020. jan. 30. 19:58
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért lett ilyen, mert úgy érzi és helyesen, hogy veled mindent meglehet tenni. Betett a fix punci dobozba. És te asszisztálsz neki hozzá. Én már rég kivágtam volna oda, ahová való, az első ilyen megnyilvánulása után. Mi az, hogy egy nő is sok neki? Nem kötelező kapcsolatban lenni, főleg nem rabolni a másik idejét, ha szemernyi tisztelet, szeretet sincs benne. Ezzel jövő? Ugyanmár...
2020. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Bárcsak én találnák olyan lányt aki akarna szeretkezni mindig! Sajnos egyedül vagyok, és nem találok olyant aki meg akarna ismerni.
2020. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!