Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ti minek örülnétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti minek örülnétek, ha egy fiú hogy szólítana le benneteket a bárban?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel nektek is bejön az illető, mit hallanátok szívesen. A sablon nem iszol meg valamit velem? Vagy valami kreatívabb, határozottabb szöveg? Például?

2020. jan. 29. 15:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem jol esne, akkor is ha tarsasagban vagyok. Ugy is jol esne ha elotte en eszre se vettem (nem szemeztunk) es ugy jon oda. Persze ilyenkor keteselyes a dolog: ha tetszik akkor beszelgetunk, ha nem akkor udvariasan tudtara adom. Ha szemeztunk elotte akkor biztosan beszelgetnek vele.

Hogy milyen szoveggel jon nekem az vegulis mindegy. Persze jo ha van valami kreativabb de pl elkezdhet beszelni arrol is h milyen a hely vagy bokoljon valamit vagy csak kerdezze meg meghivhat e egy italra. Hozzam sokszor jonnek ugy oda hogy ‘szia meglattalak mikor bejottel/asztalnal ulve es azonnal ugy ereztem ide kell jonnom megszolitani Teged’ —vagy valami hasonlo. Nehez mit mondani hisz nem ismered a masikat igy nekem nincsenek nagy elvarasaim, ugyis az szamit mennyire talalom vonzonak az illetot

Tarsasagtol ha lazabb baratnos osszejovetel akkor siman elszakadnek kis idore hogy beszelgessunk, ha mas jellegu pl ritkan latjuk egymast vagy szuletesnap stb akkor megmondanam hogy nem illene most lelepnem innen de megadom a szamom es megisszuk azt az italt egy masik nap. Esetleg megkerdezem a tobbieket h nem haragszanak e meg ha kicsit beszelgetek a pasival (nem egesz este csak pl fel orat)

Aki mer az nyer;) szeretem ha egy pasi kezdemenyezo udvarias hatarozott. Minden no kedveli. Ugyhogy hajra, mindenkepp szolitsd le aki tetszik, lehet soha tobbe nem latod majd pedig lehet belole valami:)

2020. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
"Pszt! Érdekel egy kis tren?"
2020. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, keresett a Feri"
2020. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A "nem iszol meg valamit" sem rossz.
2020. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!