Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Benneteket izgat az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Lányok! Benneteket izgat az, ha a partneretek előttetek - szemben veletek - masztizva fejezi be a szexet - az aktust, és esetleg még rátok is élvez?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekel a dolog, mivel a partnerem, már többször kértem (mivel ő előbb elélvezett már), hogy verjem ki előtte, élvezzek rá, mert őt ez rohaftul beindítja, tetszik neki és nagyon élvezni nézni!


Kérlek a rosszalló kommenteket mellőzzétek, és ha jön válasz írjatok már egy életkort is légyszi!

Köszönöm!


29/F



2020. jan. 20. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Engem nagyon.
2020. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, látványra nem rossz, de inkább bennem fejezze be, ne rám. Sokkal izgatóbb és kellemesebb érzés.
2020. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont, mint a 2es!
2020. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Engem izgat 😀
2020. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én nőm is van, hogy hamarabb elmegy de attól folytatni szoktuk a szexet, hiszen max pár perc és én is megvagyok. Szerencsére ő addig képes még egyszer elélvezni, igy nekem jár egy hosszabb dugás, neki meg többszörös orgazmus.
2020. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán: a végén kiveszed, lekapod az óvszert és ráélvezel. Na bumm. Van akit izgat, de a többség jobban szereti ha inkább együtt "fejezik be" és benne megy el a pasi. Ettől ha nektek izgalmas akkor csináljátok, egészségetekre :) Nem az számít, hogy általában tetszik-e a lányoknak, hanem hogy a partnerednek tetszik-e.
2020. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Én benn szeretek elélvezni.

Az számomra is izgalmasabb, és általában a nőknek is, mert a lüktetésemtől biztos orgazmusuk lesz, ha addig esetleg nem sikerült volna még.

Csak kár, hogy most épp nincs kivel élveznem... :P

34/F

2020. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Partnertől és helyzettől függ. Na meg attól is, hogy mivel védekezünk. Ha tablettával, akkor jobban szeretem általában, ha bennem megy el. De ha gumival, akkor inkább vegye ki, és élvezzen rám a végén, ne a gumiba engedje.
2020. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ez is ritka, az én eddigi csajaimnak meg az volt a baja, hogy miért magamnak fejezem be a végén.
2020. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Izgató tud lenni, de az sokkal jobb, ha bennem élvez el.

23L

2020. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!