Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undorodok a tudattol hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodok a tudattol hogy belém elvezzenek?

Figyelt kérdés

Most sokan fognak támadni, de muszáj feltennem.

21 éves vagyok, 2 éve vagyok a párommal, boldog vagyok, vonzodok hozza, a szex isteni. DE egyszeruen undorodok a gondolattol, hogy belém elvezzen. El se tudnam képzelni, de nem miatta, hanem altalanossagban senkinek nem engedném. A baratom sose vetette fel, tudja errol a velemenyem. Bár mostnaban szoktam érezni ugye a lüktetést amit elvezeskor produkal es bevillant hogy lehet jo lenne ezt odabent erezni. Amugy gumit hasznalunk, gyogyszert nem szedhetek, tehat igazabol ezt a belém élvez dolgot addig nem is fogom megtapasztalni mig babát nem szeretnénk,az meg jóval odebb lesz, talan nem is kene emiatt hogy ez az egesz zavarjon... De eléggé zavar, furi lesz amit most irok, de szamomra jelenleg ugy erzem ha belém elvezne valaki, az olyan erzes lenne mintha kb megeroszakolnának. Valami olyan lenne amit nem akarok megtenni, egyszeruen rossz erzes fog el ha belegondolok. Tudom, eros szavak,nem tehetek rola.

Meg nem akarom hogy utana kifolydogáljon belolem a cucc. Olvastam mar hogy egyeseknél másnap is folyik meg hasonlok. Nem szenvednek a nők igy is eleget?! Ott a menstruacio, a szules, komolyan nem folyik belolunk elég dolog egy hónapon belul, még ez is?! A fiu konnyen van vele, csak megtorli magát és o onnantol nem szenved tovabb vele, ellenben a nőnek el kell viselni napokig ahogy az az undormány csorog ki belole sokszor furdes ellenere is.. Szamomra ez szinte elkepzelhetetlen hogy még ezt is a nők (jelen esetben én) tegyem meg a pasi kedveert, komolyan, nekik soha nem jar aldozattal semmi, bosszanto, hogy még ezt is nekem kene atvallalni, mikozben nekik semmibe se fáj, mert csak megtorlik magukat es kesz.

Ja, és nem tudom fontos-e de nem nyeltem le sose, a számba se engedtem, sőt magamra sem soha. Regebben attol is rosszul voltam ha pl az ujjamhoz ért, ma már kibirom stb tehat valamennyit javultam..


Most tudom hogy sokan betegesnek fogják ezt tartani, meg jaj pszichologus meg hogy nem is szeretem igazan a baratomat... Az exem spermajatol is undorodtam legalabb ennyire, és barkietol undorodnek.


Mondjuk amiatt amit irtam, hogy bogyot amugyse szedhetnék, anelkul meg ugye nem fog senki belém elvezni max ha babát szeretnék. Azzal nyugtatom magam hogy ha majd akarok már babát biztosan másabb lesz a gondolkodásom errol.


Legyszi azert ne bantsatok, nem vagyok ra kivancsi es eppen eleg nehez ez a téma igy is.



2020. jan. 28. 08:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
33%
Regebb mindig lenyeltem, mára mar hanyingerem van az egesztol, mert elegem lett, higy csak egyoldalu minden, ugyhogy már szopni se kivanon, ő se nyal, ha meg hozzám ér kellemetlen, ha bennem van 1perc alatt elmegy. Amugy igen, kicsit rossz utana, hogy lezuhanyzom es utana egyszercsak kicsusszan belolem egy adag, en sem szeretem. De gumival sem jo. Terhesnek meg rettenetes lenni.
2020. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
75%

A legnagyobb jóindulattal azt javasolnám, hogy keress fel pszichológust, vagy szexuálpszichológust akivel átbeszélnétek a témát és sikerülhet feloldani az ellenérzéseidet. Itt valami nincs rendben, ha tényleg ezt érzed, pár mondat egy netes fórumon, bármilyen bölcs is legyen, nem lesz elegendő, hogy megváltoztassa a hozzáállásodat.


Az jó, hogy van egy működő párkapcsolatod és az is, hogy felismered, hogy valami nincs teljesen rendben. A következő lépés az, hogy elmész szakemberhez, akivel ezeket meg tudod beszélni és fel tudod oldani. Valószínűleg van valami elfojtás, rossz élmény, ami tudat alatt befolyásol: ezt pedig pusztán tanácsokkal nem lehet feloldani. Fogadd el, hogy szakember támogatására van szükséged. Nincs komoly bajod, de kell pszichológus/szexuálpszichológus: nincs ezen mit szégyellned.

2020. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
25%

A sperma önmagában engem sem izgat. De a f.asz sem. Kivétel a páromé! Azt imádom! Minden csepjét...úgy, ahogy van! A világ legfinomabb dolga...


Az érdekes az, hogy az exemnél nem szerettem a spermát...


Azt hiszem..az, hogy ki mennyire imádja a párja testnedveit.. attól is függ, hogy tudatalatt mennyire vonzza őt a másik ösztönszerűen..

2020. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a kommenteket... Óvszerrel nyugodtan elmehet abból nem érzed a cuccot de a lüktetés baromi jó érzés... Gyógyszert szedtem de akkor is használtunk óvszert én is undinak tartom... Amikor babát akartunk néha tényleg előfordult hogy folyt volt amikor már a melóelyen voltam tüsszentettem és akkor folyt ki minden... Hát valóban nem volt gusztuszos meg kényelmes... Nem is tudtam elmenni azonnal wc re... Most nem védekezünk 2 éve van egy törölköző alattam és arra megy el a férjem
2020. jan. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!