Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undorodok a tudattol hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodok a tudattol hogy belém elvezzenek?

Figyelt kérdés

Most sokan fognak támadni, de muszáj feltennem.

21 éves vagyok, 2 éve vagyok a párommal, boldog vagyok, vonzodok hozza, a szex isteni. DE egyszeruen undorodok a gondolattol, hogy belém elvezzen. El se tudnam képzelni, de nem miatta, hanem altalanossagban senkinek nem engedném. A baratom sose vetette fel, tudja errol a velemenyem. Bár mostnaban szoktam érezni ugye a lüktetést amit elvezeskor produkal es bevillant hogy lehet jo lenne ezt odabent erezni. Amugy gumit hasznalunk, gyogyszert nem szedhetek, tehat igazabol ezt a belém élvez dolgot addig nem is fogom megtapasztalni mig babát nem szeretnénk,az meg jóval odebb lesz, talan nem is kene emiatt hogy ez az egesz zavarjon... De eléggé zavar, furi lesz amit most irok, de szamomra jelenleg ugy erzem ha belém elvezne valaki, az olyan erzes lenne mintha kb megeroszakolnának. Valami olyan lenne amit nem akarok megtenni, egyszeruen rossz erzes fog el ha belegondolok. Tudom, eros szavak,nem tehetek rola.

Meg nem akarom hogy utana kifolydogáljon belolem a cucc. Olvastam mar hogy egyeseknél másnap is folyik meg hasonlok. Nem szenvednek a nők igy is eleget?! Ott a menstruacio, a szules, komolyan nem folyik belolunk elég dolog egy hónapon belul, még ez is?! A fiu konnyen van vele, csak megtorli magát és o onnantol nem szenved tovabb vele, ellenben a nőnek el kell viselni napokig ahogy az az undormány csorog ki belole sokszor furdes ellenere is.. Szamomra ez szinte elkepzelhetetlen hogy még ezt is a nők (jelen esetben én) tegyem meg a pasi kedveert, komolyan, nekik soha nem jar aldozattal semmi, bosszanto, hogy még ezt is nekem kene atvallalni, mikozben nekik semmibe se fáj, mert csak megtorlik magukat es kesz.

Ja, és nem tudom fontos-e de nem nyeltem le sose, a számba se engedtem, sőt magamra sem soha. Regebben attol is rosszul voltam ha pl az ujjamhoz ért, ma már kibirom stb tehat valamennyit javultam..


Most tudom hogy sokan betegesnek fogják ezt tartani, meg jaj pszichologus meg hogy nem is szeretem igazan a baratomat... Az exem spermajatol is undorodtam legalabb ennyire, és barkietol undorodnek.


Mondjuk amiatt amit irtam, hogy bogyot amugyse szedhetnék, anelkul meg ugye nem fog senki belém elvezni max ha babát szeretnék. Azzal nyugtatom magam hogy ha majd akarok már babát biztosan másabb lesz a gondolkodásom errol.


Legyszi azert ne bantsatok, nem vagyok ra kivancsi es eppen eleg nehez ez a téma igy is.



2020. jan. 28. 08:10
1 2 3
 1/24 Lachesys ***** válasza:
74%
lany vagyok, de kicsit sok ez a "jaj eleget szenvedunk mi nok igy is"... en es meg nagyon sok lany nem szenved ettol egyaltalan, a magad neveben beszelj. nekem mindig termeszetes volt hogy lenyelem, stb, az hogy teged ez igy erint semmi koze a nokhoz, egyszeruen te ilyen tipus vagy.
2020. jan. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
12%
Egyetértek, ráadásul nekik a pisi is ott jön ki. De gondolj bele, a pasik hogy undiznak a pininyalitól, csak pofázni tudnak hogy mekkora kanok, aztán ha bugyiba nyúl a kezük, azonnal törölköznek még kifele húzva a kezüket, úgyhogy emiatt ne szégyelld ezt a dolgot, és igen, rohadt penetráns egyik másik ondója, ahogy kifelé csordogál. Azonnal lezuhanyzom intimzuhannyal is.
2020. jan. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Latom sikerult kikapnod a lenyeget.. Pont ezert zavaró a dolog, ugyanus tudom, olvasom, hogy csomo nőnek ez egyenesen élvezet, akkor nyilvan tudom hogy a magam neveben beszelek. Legyszi ne egy mondatot kapj ki maskor, hanem talán a kerdesre valaszolj, thanks
2020. jan. 28. 08:25
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Nincs ezzel gond, de akkor ne csodálkozz ha a másik is így áll hozzá.
2020. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem folyik napokig.

Egyébként tényleg érdemes lenne pszichológussal beszélni, vajon minek a jele ez az undorodás?

2020. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Lachesys ***** válasza:
69%

sajnallak titeket, komolyan:D baromi szhar szexualis eletetek lehet, ha olyan pasijaitol vannak, akik nem szeretnek nyalni, meg igy undorodtok egymas testetol. akkor inkabb ne is csokolozzatok, mert attol meg nyalasak lesztek. sot egymashoz se erjetek, hisz ott az a rengeteg bakterium a boron!


uhh.

2020. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ettol fuggetlenul minden más kérése lehet felém szex terén, semmi mással nem volt még gond. Van orális szex oda-vissza, annyit irtam hogy a sperma nem a kedvencem, sőt... De nem is kifejezetten az ovevel, ergo ha massal lennék, ugyamigy allnek hozza, vagy rosszabbul. Ettol nem szar a kapcsolatunk es a kozel jovoben semmikepp se elvezne belem, akkorse ha vágynék ra. Nem megy ra a kapcsolatunk, attol tole még nem undorodok mert nem veszem a számba a spermajat..
2020. jan. 28. 08:29
 8/24 A kérdező kommentje:
Ez amugysem a paromar zavarja, hanem legbelul engem, hogy mi lesz ha kesobb se valtozik vagy ilyesmi...
2020. jan. 28. 08:30
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

A sperma még hagyján, de ez a mennyit szenvednek a nők dolog tényleg megérne egy pszichológust. Én sem szeretek menstruálni, de a várandósság csodálatos, ha jól éled meg, a szülés is. A szoptatás során is folyik a testedből valami, az a lehető legbensőségesebb kapocs 2 ember között. Nem az ejakulátummal van neked problémád, hanem az egész nőiségeddel.


Btw nem folyik napokig és kifejezetten jó érzés mind a melegség, mind a tudat, hogy ennél közelebb már nem is lehetnénk egymáshoz.

2020. jan. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Amugy tenyleg orulnek annak, ha normalis valaszok jonnenek, amik nem csak engem ocsarolnak, hanem esetleg segitenének abba hogy maskepp gondolkodjak errol. Az utolso válaszhoz hasonloan..

Azert nem kell erre ugy tekinteni mintha az űrből jott dolgot emlitettem volna basszus, mindenki más :D

Tehat inkabb tamacsokat adjatok, vagy egy más szemléletet, nem kell ez a pszichologua duma

2020. jan. 28. 08:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!