Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undorodok a tudattol hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodok a tudattol hogy belém elvezzenek?

Figyelt kérdés

Most sokan fognak támadni, de muszáj feltennem.

21 éves vagyok, 2 éve vagyok a párommal, boldog vagyok, vonzodok hozza, a szex isteni. DE egyszeruen undorodok a gondolattol, hogy belém elvezzen. El se tudnam képzelni, de nem miatta, hanem altalanossagban senkinek nem engedném. A baratom sose vetette fel, tudja errol a velemenyem. Bár mostnaban szoktam érezni ugye a lüktetést amit elvezeskor produkal es bevillant hogy lehet jo lenne ezt odabent erezni. Amugy gumit hasznalunk, gyogyszert nem szedhetek, tehat igazabol ezt a belém élvez dolgot addig nem is fogom megtapasztalni mig babát nem szeretnénk,az meg jóval odebb lesz, talan nem is kene emiatt hogy ez az egesz zavarjon... De eléggé zavar, furi lesz amit most irok, de szamomra jelenleg ugy erzem ha belém elvezne valaki, az olyan erzes lenne mintha kb megeroszakolnának. Valami olyan lenne amit nem akarok megtenni, egyszeruen rossz erzes fog el ha belegondolok. Tudom, eros szavak,nem tehetek rola.

Meg nem akarom hogy utana kifolydogáljon belolem a cucc. Olvastam mar hogy egyeseknél másnap is folyik meg hasonlok. Nem szenvednek a nők igy is eleget?! Ott a menstruacio, a szules, komolyan nem folyik belolunk elég dolog egy hónapon belul, még ez is?! A fiu konnyen van vele, csak megtorli magát és o onnantol nem szenved tovabb vele, ellenben a nőnek el kell viselni napokig ahogy az az undormány csorog ki belole sokszor furdes ellenere is.. Szamomra ez szinte elkepzelhetetlen hogy még ezt is a nők (jelen esetben én) tegyem meg a pasi kedveert, komolyan, nekik soha nem jar aldozattal semmi, bosszanto, hogy még ezt is nekem kene atvallalni, mikozben nekik semmibe se fáj, mert csak megtorlik magukat es kesz.

Ja, és nem tudom fontos-e de nem nyeltem le sose, a számba se engedtem, sőt magamra sem soha. Regebben attol is rosszul voltam ha pl az ujjamhoz ért, ma már kibirom stb tehat valamennyit javultam..


Most tudom hogy sokan betegesnek fogják ezt tartani, meg jaj pszichologus meg hogy nem is szeretem igazan a baratomat... Az exem spermajatol is undorodtam legalabb ennyire, és barkietol undorodnek.


Mondjuk amiatt amit irtam, hogy bogyot amugyse szedhetnék, anelkul meg ugye nem fog senki belém elvezni max ha babát szeretnék. Azzal nyugtatom magam hogy ha majd akarok már babát biztosan másabb lesz a gondolkodásom errol.


Legyszi azert ne bantsatok, nem vagyok ra kivancsi es eppen eleg nehez ez a téma igy is.



2020. jan. 28. 08:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem gyakoris tema mar, hanem olyan temakor, amit terapia kereteben orvossal/pszichologussal kell megbeszelned, mert a leiras alapjan sulyos gondoktol szenvedsz a noiesseged, noi mivoltod megeleseben, es ez a szexualitasodban krealja a leglathatobb, eletedre kozvetlenül kihato kellemetlen tüneteket, erzeseket. Par idegen, akik kozul lehet hogy egy csomoan szinten egy halom problematol szenvednek, ebben nem fog tudni neked segiteni.
2020. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
5%

Meg tudlak érteni - NAGYON IS!!! (Nem kell ide semmiféle "dilidoki"...) A természetes SZEMÉREMÉRZET egy kicsit sem bűn, SŐT KIEMELKEDŐ ERÉNY a mai össze-vissza "kufircolás" korszakában.


LEHETSÉGES, HOGY APÁCALÉLEK lakozik benned - de ezt csak igazán azok értik, akik az egyházi körökhöz (pl. katolikus egyház) VALAMIÉRT NAGYON SZOROSAN KÖTŐDNEK...

2020. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Lachesys ***** válasza:
70%
hat basszus pszichologushoz nem akarsz menni, de szted majd gyiken olyan valaszokat kapsz amitol a nagyon eros undorod elmulik?:D meg a testedre se engedted a spermat, ez mar tenyleg konkretan undor, nem csak az, hogy nem szereted az izet vagy lenyelni. nem tudom a menstruacio is miert akkora problema, ha nem gorcsolsz tole nagyon... olyan mintha valahol melyen te haragudnal a ferfiakra, hogy nekik miert nincsenek ilyen kellemetlensegek. a letezesuk soran:D es valoban a sajat testeddel lennenek problemaid. tenyleg pszichologushoz kene menned, mert attol hogy ott leirjak, hogy sztem tok bensoseges, meg oszinten ha pasi lennek nekem baromi rosszul esne, ha a parom ilyen elutasitoan viselkedne, mert ez atforditva tenyleg olyan, mintha o nem lenne hajlando nyalni kb. es nekunk is ott jon ki a pisi is, mert ha nyal, ugyis azt a lyukat is erinti, szoval hagyjuk ezt:/
2020. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg pszichológus kell neked, nem azért mert dili vagy, hanem azért, mert ez valószínűleg valami miatt alakult ki nálad, amit fel kellene tárni. Alapvetően egy ilyentől egyáltalán nem kellene undorodnod, sőt, ha megkérdezed a barátnőidet, valószínűleg senkinek nem okoz ez gondot. Sok olyan eset van, amikor valakit trauma ért, amire már nem is emlékszik, viszont kialakul nála egy szorongás,, egy undor, egy félelem valami iránt. Ha egy szakértővel együtt ezt felgöngyölitek, akkor meg lesz a válasz, és el fog múlni ez az érzésed. Ne reménykedj abban, hogyha babát szeretnél akkor majd változni fog. Nem fog.
2020. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%

Igazából nincs ezzel baj, te ilyen vagy... Vannak ilyen "királylányok" akiknek undi sok minden.

Pl undorodnak a nyáltól, az izzadságtól, spermától stb. Ezzel addig nincs is baj, amíg a partner elfogadja, de szerintem egy normális szexben benne van ilyen olyan nedv is, elvégre nem laboratóriumi körülmények között történik a szex. A gondolkodásod ettől nem fog megváltozni, mint ahogy semmitől amit más mond.

Szexbe szerintem kell egy kicsi "mocskosság" is, ahol elengedi magát az ember, és nem arra figyel hogy a partnere mondjuk lovagol 5 percig és leizzad és "fúj de undi".

Saját nevemben beszélek, de én inkább megoldanám magamnak mint így szexelni valakivel.

2020. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg túl van tolva ez a dolog. Biztos van valami a háttérben, ebben tényleg lehet jó lenne szakembert felkeresni.

Amúgy meg olyan egyszerű jogy ha nem tetszik, ne csináld. Ha a barátodnak ez oke akkor téma lezarva.

Aki meg azt irja hogy a terhesség meg szülés csodálatos, ő is csak a saját nevében beszéljen. A maga modján lehet az, de egyáltalán nem kellemes, sokan utálják, kellemetlen, nem véletlen hívják terhességnek.

2020. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%

Ha találsz egy olyan partnert aki egész életében gumiba élvez és mégis boldogok lesztek, akkor ebből nem lesz semmi probléma. Ha egyszer eljuttok oda hogy baba, akkor előre készülj fel arra, hogy bizony nem fog elsőre összejönni, vagyis ki fogod próbálni milyen érzés ha partnered ejakulál. Ami a tisztálkodást illeti, ha szex után használsz intim zuhanyt akkor semmi nem marad benn a hüvelyedben, de ha mégis, akkor egy tisztasági betét megoldja a dolgot.

19 évesen az akkori barátnőm, közölte hogy nála az orális szex nem játszik mert undorítónak tartja és kizárólag gumival szexelhetünk és szex előtt és nyomban utána is teljes mosakodás, mert nem bírja a "szagokat". Majd 1 évig voltam vele, akkor nem zavart, most bele sem kezdenék.

2020. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
22%
En pl nem erzek semmit,sem.melegseget se semmit, es igen, van hogy ha reggel szexelunk akkor este meg erzem a szagat a bugyimon. Szerencsére a parome nem zavar. En sem vagyok oda a spermaert ha kell lenyelnem de nincs tul szep allaga se ize, vam hogy elmegy az etvagyam ha lenyelem. A szaga mondjuk pont nem zavar
2020. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
61%
Valószínűleg nem vagy elég érett ezekhez a dolgokhoz, és/vagy valami miatt ez tényleg kialakult nálad. Ez a "nők mennyire megszívták" gondolkodásmód nekem kb. 12-13 éves koromig volt bennem, utána már megértettem az egész lényegét a dolgoknak. Az ilyen fajta undor pedig már tényleg nem egészséges, egy őszinte, elfogadó kapcsolatban a különböző testnedveknek nem szabadna undorítónak lenni. A sperma ráadásul nem is túl nagy mennyiség, gondolj bele hogy a punciból mennyi nedvesség kijön, többszöröse a sperma mennyiségének, és azt pedig nyalás közben simán lenyelik a férfiak. És ugyanúgy ennek is van illata, másmilyen az állaga, sőt, a menstruáció előtt teljesen más állaga, illata tud lenni, folyton változik. Lenyelni sokan nem szeretok a spermát, de ha már a testeden is undorítónak találod amit egy nedves törlőkendővel simán le tudsz törölni, az véleményem szerint nem normális. Az emberek képesek izzadni szex közben főleg nyáron, van spermájuk és puncinedvük, ha megfáznak sokszor fújják az orrukat, de erre egy egészséges kapcsolatban nem szabadna undorítóként gondolni.
2020. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Addig, amíg olyan párod van, akinek nincs ezzel kapcsolatban más igénye, nem vágyik arra, hogy a puncidba, szádba vagy a fenekedbe élvezzen, vagy hogy egyáltalán a testedre, nincs ezzel különösebb probléma. Bár a pasik kisebb része az, akinek ezek valamelyike ne lenne baromi izgató, viszont ha valóban nincs igénye a párodnak a szex ezen részére, akkor ne aggódj ezen.. Bár ha ez ennyire zavar Téged, legyőzni talán úgy tudnád, hogy mégis csak megpróbálnád. Először csak gumiban menjen el Benned, akkor még csak nem is érintkezel a spermával!
2020. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!