Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nők, sajnáljátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők, sajnáljátok ha a pasas letépi rólatok a tangát harisnyát szex előtt?

Figyelt kérdés
mármint a fehérneműt sajnáljátok?

2020. jan. 27. 22:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
IGEN
2020. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

ha megbeszéljük, hogy ő ezt akarja, akkor nem probléma, mert valami olcsó bugyit meg harisnyát veszek

ha a drága, szép bugyimat tépkedné valaki csakúgy, akkor én is megtépném őt

2020. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudja rolam letepni a tangat, mert nem hordok bugyit.

30/N

2020. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Alap hogy tudjak róla. Akkor olyat veszek fel amiért nem kár.

(És amiatt is fontos mert ha nem beszéljük meg és így nekem esik, az elég ijesztő tud lenni, mintha meg akarna erőszakolni.

A kommunikációt sokan alábecsülik.)

2020. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%

Ahogy az emberek a valóságban szexelnek:

-Drágám! Megdughatlak?

-Igen, várj gyorsan leveszem a bugyimat..


Hát mennyire beindító :)

Az meg totál illúzióromboló lenne ha csak úgy a falhoz nyomna és jól elkapna egy heves csók után.. kész nemierőszak......

2020. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi van rajtam.
2020. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Egy kicsit igen, de biztos h kárpótolna emiatt.
2020. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Aki csak úgy letépne rólam bármilyen ruhadarabot, azt azon nyomban ott is hagynám a fenébe. Ja, és vetetnék vele másikat.
2020. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki ha eltépné a drága szép fehérneműimet. Szinte mindig ilyen van rajtam. Hatisnyából is 5-6000ft os. Kicsit bosszús lennék ha eltépné bár ez utóbbi inkább pótolható mint pl egy bugyi amit már lehet nem is árulnak a boltban de szerettem. Ha tudom hogy durvulni akar akkor felveszek olcsóbbat/mást. Az előttem szólóknak: simán lehet pl chaten izgatni a másikat azzal a szöveggel hogy ha hazaér munkából leszakítja rólam a ruháim és mocskodul megdug.. szerintem ebben nincs semmi illúzióromboló;) persze ne szex előtt mondja hogy szivem vedd át az olcsóbb bugyid mert széttépném:D
2020. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Igen
2020. jan. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!