Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az hogy sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy sokan csak ágyba vinni akarnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában nagyon gyakran előfordul hogy a pasik csak meg akarnak kapni.. Én egyébként is foglalt vagyok, illetve amúgy sem vagyok egy könnyűvérű buta nőcske, meg cicababa sem, egy átlag kinézetű, bankban dolgozó (épp ezért bankszerűen öltözködő) fiatal (26 éves) nő vagyok.

Valahol jól is esik nyilván, de picit zavaró is hogyha csak egy kihasználható terméknek néznek.



#szex #ágyba vinni
2020. jan. 27. 21:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%

Nem a melleddel beszélgetnek, hanem veled, a testedet szavak nélkül is tudják nézni és minden bizonnyal meg is teszik.

Megszólítani valakit, fenntartani az érdeklődését, megszerezni a szimpátiáját idő és energia befektetést kíván, dolgozó, felnőtt embereknek nincs ideje és türelme az összes formás testű lánnyal ezt végigjárni, hogy 0,1% eséllyel hátha lesz belőle egy kis szex. Valahogy ki kell választani az értékesebbeket.

Az rajtad múlik, hogy te ettől olcsó műanyagterméknek érzed magad, vagy ritka gyémántnak.

2020. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Legalább az kiderült itt ebédig hogy miért csak megdugni akarnak :) Legalábbis nekem innentől egyértelmű
2020. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
#22 , és miért?
2020. jan. 28. 18:42
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem fogadod el a kritikát.

A semmitmondó de számodra passzentos kommenteknek örülsz a többit, ami objektív azt ignorálod...

Lényegében feltettél egy kérdést és nem választ vársz hanem megerősítést a gondolataidnak... Ami mellet az emberben felmerül a kérdés hogy akkor minek kérdeztél ha tudod vagy tudni véled a kérdésedre a választ.

Ami meg arra enged következtetni, hogy neked tökéletesen megfelel az a helyzet ami éppen van, mert az unalmas életben végre van valami izgalmas dolog ami történik veled.

Mindenki aki nem azt mondja amit te hallani szeretnél az egyből frusztrált és ostoba ember... Ez is sok mindenről árulkodik a személyiségedről. Mondanám hogy érdemes lenne végig gondolnod hogy tényleg ez e a legnagyobb probléma az életedben hogy elmondásod alapján mindenki dugni akar veled ami számodra imponáló mert nő vagy, de ha tényleg csak ennyi a nyügöd akkor tedd össze a kezed és éld tovább a kis életedet vagy próbáld meg helyrehozni fejben, amit még lehet, mielőtt túl sokat buksz

2020. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Hmm, köszönöm. Nem ez a legnagyobb probléma az életemben, csak épp erről kérdeztem. De ez inkább csak egy pillanatnyi besokallás volt , egyébként apróság. Mindenesetre köszi a válaszod.
2020. jan. 28. 19:20
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
A szépségnek, a kívánatosságnak hátrányai is vannak! Sajnos ez van!
2020. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Lehet néha fürdessz. Ennyi elég. Nefürgyélle!
2020. márc. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!