Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az hogy sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy sokan csak ágyba vinni akarnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában nagyon gyakran előfordul hogy a pasik csak meg akarnak kapni.. Én egyébként is foglalt vagyok, illetve amúgy sem vagyok egy könnyűvérű buta nőcske, meg cicababa sem, egy átlag kinézetű, bankban dolgozó (épp ezért bankszerűen öltözködő) fiatal (26 éves) nő vagyok.

Valahol jól is esik nyilván, de picit zavaró is hogyha csak egy kihasználható terméknek néznek.



#szex #ágyba vinni
2020. jan. 27. 21:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

"Mostanában nagyon gyakran előfordul hogy a pasik csak meg akarnak kapni."


Javaslom pácold magad 60 éves korodig, akkor már nem fog ilyen veszély fenyegetni!

2020. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg erős a szexuális kisugárzásod!
2020. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
27%

ma 21:55


Nem sértésnek szántam... Vannak olyan nők akikre ránéz az ember és ez az első gondolata, viszont lehet hogy annyira elzárkózol az ismerkedéstől hogy többet nem is tudnak kideríteni rólad

2020. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
65%
Jaj de sajnállak.
2020. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Lacc80 ***** válasza:
100%
Bankszerű ruha? Végül is jó az. Ilyenek a pasik. Lehet eddig is ez ment, csak most máshogy értékeled. Csinos nők így járnak, de te már választottál. 😃
2020. jan. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
27%
Nem tartják az agyadat számottevő tényezőnek.
2020. jan. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Érdemes volt feltenni ezt a kérdést , néhány választ látva, örülök hogy volt kin-min kitölteni a napi frusztrációt ;)


Aki kedvesen válaszolt annak köszönöm. :)

2020. jan. 28. 08:39
 18/27 anonim ***** válasza:
71%

Mit kellene akarniuk tőled a férfiaknak, mivel lennél elégedett?

Pasid van, abból gondolom nem kell még egy.

A szexuális vonzalmukat ne mutassák ki, mert attól terméknek néznek.

Ha átnéznének rajtad bizonyára rosszul esne, és magadon keresnéd a hibát.

Ha hűvösen viselkednek veled az szintén kényelmetlen lenne...

2020. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Hat figyu, en 23 vagyok, egesz szep, de nem kimondottan csinos, inkabb a stilusom lehet erdekes. Visszahuzodo vagyok, ritkan bulizom vagy iszom es sokak szerint tul komoly is vagyok. Engem is ugyanugy csak agyba akar vinni mindenki, de tenyleg, az egyetem ota minden heten szerelmet vall valaki kb., mikozben celozgat azert, hogy mikor smarolunk mar vagy feljohetnek-e hozzam...Szoval az osszes nore igy tekintenek a pasik, vagy valami hormontultengesuk van vagy komplexust akarnak ezzel legyozni, hogy minel tobb not agyba visznek, nem tudom. De szerintem ez a teny nem jelenti azt, hogy konnyen kaphato lennek es nincs bennem mas ertek...Nem bannam, ha az ilyenek elkerulnenek, keressenek magukhoz hasonlot. Es azt is utalom, ha megmondom a sracnak, hogy nem vonzodom hozza csak szeretek vele logni, de azert ugyanugy folytatja az akciot. Szerintem sz.ard le az ilyet, ignorald, azzal kerulj csak szexualis kapcsolatba aki irant tenyleg erzel valamit, maskepp kinszenvedes.
2020. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#18 , azzal ha vagy simán azért kedvelnének aki vagyok, nem a testem/melleim miatt, vagy ha nem kedvelnek akkor meg nem kötelező beszélgetni 😊
2020. jan. 28. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!