Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az hogy sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy sokan csak ágyba vinni akarnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában nagyon gyakran előfordul hogy a pasik csak meg akarnak kapni.. Én egyébként is foglalt vagyok, illetve amúgy sem vagyok egy könnyűvérű buta nőcske, meg cicababa sem, egy átlag kinézetű, bankban dolgozó (épp ezért bankszerűen öltözködő) fiatal (26 éves) nő vagyok.

Valahol jól is esik nyilván, de picit zavaró is hogyha csak egy kihasználható terméknek néznek.



#szex #ágyba vinni
2020. jan. 27. 21:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Csak beáraztak.
2020. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy dugás könnyebb, mint egy kapcsolat.
2020. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Kb nincs olyan nő, akit ne akarnának ágyba vinni!
2020. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
100%
Örülj neki, én a kutyának sem kellek :(
2020. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Lehet hogy félreérthető voltam :) nincs azzal baj ha valakinek tetszem és ágyba vinne, ez még jól is esik adott esetben, vagy amíg szingli voltam , nyitottabb is voltam a normális közeledésekre, akkor is ha világos volt hogy a pasi szexelni IS akar. De azt valahogy nem csípem ha csak egy "pumpálásra" kellenék, arra jó egy guminő vagy egy szex-doll is :D
2020. jan. 27. 21:47
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, miért zavaró ez. Engem is régebben a bulis korszakomban általában csak szexre akartak a nők, kapcsolati vagy akármi mélyebb ismertségi szinten senkit se érdekeltem, nekem ez mégis jó érzés volt mindig. Attól örülök, hogy nem adtam be idő előtt a derekam és megvárták az első kapcsolatom a szüzesség elvesztésével. 😅
2020. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#4 ne keseredj el , biztosan eljön majd akinek tökéletes vagy, ahogy vagy😊
2020. jan. 27. 21:48
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Mert azt sugallod hogy más érték nincs benned
2020. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Milyen kedves vagy, utolsó 😅
2020. jan. 27. 21:55
 10/27 anonim ***** válasza:
34%
A lányoknak tényleg soha semmi nem jó...
2020. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!