Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
4 éve élünk együtt a párommal,sokat dolgozunk,nincs időnk egymásra.Gyerek nincs,fiatalok vagyunk,viszont valamilyen szinten szerintem csak az anyagiak kötnek össze minket.Nem veszekszünk az utóbbi időben.Próbáltam szakítani,nem sikerült én sem tudom mit akarok.Viszont nincs szex két hónapja.Ti mit tennétek?A párom nagyon érzékeny lèlek,néha úgy tekintek rá,mintha a kisfiam lenne.Elsősorban nők válaszaira lennék kíváncsi.

2020. jan. 26. 23:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben elszívnék egy csík kólát.
2020. jan. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért nincs sex? Nem ez lehet a gond forrása?
2020. jan. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Lacc80 ***** válasza:
51%
Ok, nem vagyok nő. Hozd meg a nehéz döntést minnél előbb. Minnél többet vársz, annál nehezebb lesz. Senkinek se jó. Csak szenvedtek mindketten. Ha menthető lenne már megtörtént volna.
2020. jan. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kisördög1 ***** válasza:
100%
Tipikus beszürkülés, elfásultság. Minden kapcsolat akkor működik és marad tüzes ha folyamatosan ápolják. Mindenképp változtatnotok kell, hogy melyik irányba azt nektek kell eldöntenetek.
2020. jan. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

Tuti szakítanék vele, mert nekem minden nap szükségem van min. 1 szexre. Nem érdekelne a pénz sem, kiszállnék ebből a kapcsolatból minél hamarabb.

25/N

2020. jan. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

utolsó miért nem pénzért csinálod?

akkor meglenne a napi minimum 2-3, és még egész jó bevételed is lenne 😁

2020. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!