Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
4 éve élünk együtt a párommal,sokat dolgozunk,nincs időnk egymásra.Gyerek nincs,fiatalok vagyunk,viszont valamilyen szinten szerintem csak az anyagiak kötnek össze minket.Nem veszekszünk az utóbbi időben.Próbáltam szakítani,nem sikerült én sem tudom mit akarok.Viszont nincs szex két hónapja.Ti mit tennétek?A párom nagyon érzékeny lèlek,néha úgy tekintek rá,mintha a kisfiam lenne.Elsősorban nők válaszaira lennék kíváncsi.

2020. jan. 26. 23:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha te vagy a csaj irj.

Valtoztathatunk a szexmentessegen.;)

2020. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs időtök egymásra, nem csoda, hogy ide jutottatok. Ti csak lakótársak vagytok. Ezen kellene változtatni, ha lehet még.
2020. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Mi az h próbáltál szakítani, de nem sikerült?

Ennek nincs értelme, h csak sajnálatból vagy vele, és nyílván a pasid sem akar tenni semmit ez ellen.

Szakíts vele!

2020. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Maradjatok együtt, minden nap 10percet beszélgessetek, elalvás előtt!
2020. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én a vagyok a nő.Külföldön élünk ,2500 km-re Magyarországtól.Dgyedül vagyunk,nincsenek barátaink,se családtagjaink itt.Hazamenni félek,mivel jó munkahelyem van,otthoni viszonylatban nagyon jo,itt viszont nemelég ahhoz,hogy egyedül megálljak a lábamon.
2020. jan. 26. 23:39
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"A párom nagyon érzékeny lèlek,néha úgy tekintek rá,mintha a kisfiam lenne."

Ez legalább sárga lap, de talán vörös. Próbáljátok rendezni a helyzetet, mert ilyen hozzáállással nem lehet egy életet leélni.

2020. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem utolsó,de akkor,hogyan beszéljem meg vele a dolgokat,ha nem szeretném megbántani? Hamegbántom,lehet egy életre impontens lesz
2020. jan. 26. 23:47
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Ti az ágytól már elváltatok, csak a megszokás, vagy a "praktikum" köt titeket össze. Lépj ki amit lehet ebből a kapcsolatból, mert ez már nem kapcsolat, csak annak agóniája. Így akarsz életed végéig élni? Mennyi időd van még a jövődből amit a nagy semmire, boldogtalanságra elpazarolhatsz?
2020. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 hagymástejfölöschips ***** válasza:
100%
Hát, szerintem próbáljátok meg a parazsat újra beizzítani.. Abból úgyis kiderül, hogy pontosan mi a helyzet. Újból építsétek fel a szexuális életeteket. Vigyetek bele egy kis fantáziát, egy kis izgalmat. Illetőleg kezdjetek el randizni. Indítsatok új lappal. Ezekből hidd el, elfog dőlni, hogy van - e keresnivalótok egymás mellett. 23L
2020. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van,sajnos.Soha senkivel sem szakítottam.Nm olyan egyszerű.Igyekszem magam megemberelni.De ti mégis hogy csinàljátok? Elébe kellenne állnom,hogy most vége,elegem van,fel is út le is út?
2020. jan. 26. 23:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!