Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak mennyire szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mennyire szeretik a molett nőket? Más nőt is gátlásossá tesz az a szexben, hogy nem vékony?

Figyelt kérdés
Én eléggé gátlásos vagyok ez miatt, konkrétan ha ismerkedéskor szexre kerül sor, teljesen leblokkolok ez miatt és ezen jár az agyam. A 159 cm-hez a 65 kiló mennyire elfogadható egy pasinak?

2020. jan. 25. 17:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha vékony lennél, akkor is találnál valami külső jegyet magadon, ami miatt gátlásos lennél. Azt kell tudatosítani, hogy ha a másik lelkesen beleveti magát veled a szexbe, akkor minden bizonnyal tök vonzónak talál. Jó szórakozást!
2020. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ne hallgass update norbira! úgy vagy jó ahogy kinézel,és csak hogy tudd ehhez a magassághoz nem sok a jelenlegi súlyod
2020. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha legalabb 80 kilot irtal volna.. mert az már a duci körbe tartozik de a 65 kilo az seholnincs. sajna
2020. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
[link] NA EZEK A CSAJOK DUCIK::::::::::::::::::
2020. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bummer ***** válasza:
100%

A számok nem jelentenek semmit egy szintig, mivel ha úgy oszlik el a testen még lehet fel se tűnik.

Amit te írsz legfeljebb kicsit húsos.

Ami duci a testmagassághoz képest +10-20kiló kb.

Az is tud jó arányú lenni.

Az felett már húsos tényleg a nő.

De ami a lényegesebb, hogy mennyire törődik magával a nő, mozog e valamit igényes e magára.

Azok a húsosak vagy teltebb nők akik tisztába vannak adottságaikkal, törődnek a testükkel és többnyire elégedettek magukkal, saját tapasztalatom szerint jobban élvezik a szexet mint egy sportos, vékony nő.

Én azt speciel szeretem ha egy nő igazán elengedi magát az ágyban és teljesen beleéli magát.

2020. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!