Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális vonzalom jele lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális vonzalom jele lehet egy férfitől ha miután a szemembe nézett 1-2 mp-ig találkozásnál a tekintete átfutott gyorsan a mellemen és az alakomon?

Figyelt kérdés
Az érintett pasi 15-20 évvel idősebb nálam. Nem hordtam semmi kihívót.
2020. jan. 25. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden fėrfi megnėzi egy számára szėp nő mellėt ės alakját. Csak van aki ezt feltűnės nėlkül csinálja.


"Már olyan pro vagyok ebben hogy mėg az arcát szemėt haját, sőt mėg a fenekėt is meg tudom nėzni ,anėlkül hogy gyanúslennėk.

2020. jan. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. jan. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem feltétlen. Minden pasi csinál egy gyors cici és alak nézést. Annó meg kérdeztem páromat ő csinált ilyet? Azt mondta pesze csak cselesen és ügyesen hogy ne vegyem észre xd

21/l

2020. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Minden nőt, értsd MINDEN nőt megnézünk, aki nem tetszik, azt is. Plusz sokaknak nehéz sok másodpercig szemkontaktust tartani, zavarba hoz.
2020. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
B*szki, én nő vagyok, de ennyire, egy-két másodpercig még én is végig szoktam mustrálni mások külsejét. Akkor is, ha nincs az illetőn semmi kihívó. Ha igen, például a csöcse kint van teljesen, akkor pedig sokszor ugyanúgy megbámulom, mint a pasik.
2020. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van, amikor véletlen épp ránézek valakire, aki még csak véletlen se tetszik, ő pont azt a pillanatot elkapja és látom rajta, hogy szinte örül... most ezellen nem lehet mit tenni, legalább max kissé feldobtam a napját. De még azt sem mondom, hogy rendszeres pillantások jelentenék azt, hogy tetszik valaki, mert erre is van ellenpélda. Ráadásul én feltűnően bámulni se szeretek, így próbálom kerülni az ilyen helyzeteket, emiatt nehezebben is kommunikálok egy olyan lánnyal, aki tetszik (kezdetben).

De még csak lánynak se kell lenni az illetőnek, nemtől és kortól függetlenül ugyan úgy végig futhatok bárkin öltözéke, alakja vagy bármi más miatt, pedig nem szeretnék semmiféle szexuális kapcsolatot létesíteni.

2020. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!