Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 évesen miért csak a nálam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen miért csak a nálam sokkal idősebbek érdekelnek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és habár mindig is vonzottak az idősebb férfiak, ez kezd egyre jobban elcsúszni. Az elején csak a színészek jöttek be, aztán egy-két valóságos férfi is, de azt nem éreztem problémának, mert úgy is néztek ki, hogy jogos volt a koromhoz képest is. Most belezúgtam valakibe aki 27 évvel idősebb nálam és én tényleg erősen vonzódom hozzá testileg is, de a barátaim elmondása szerint ő már rég kiesett az előző kategóriákból. Én meg csak rá tudok gondolni és az aranyos mosolyára és arra, hogy mennyire szeretnék vele lenni. Utánanéztem az apakomplexusnak, de az nem igen illik arra amit érzek és amire vágyok. Mi ez? Miért van? Ellene próbáljak tenni vagy fogadjam el?

2020. jan. 19. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el!
2020. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 10-12 korkülönbség még belefér kapcsolatnak de ha csak dugni akarsz akkor nem számít a kor. De gondolj bele 20évesen még rengeteg férfit találsz de ő akkor már lassan 50 éves lesz ezt vedd figyelembe.
2020. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Hogy belém nem tud belém szeretni egy fiatal lány! :(

34/F

2020. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Az én volt barátnőm is ennyi idős mint te. 47.F vagyok. 3. évig voltunk együtt.
2020. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő már most lassan 50 éves és tudom, hogy rengeteg férfit találhatok még. Folyamatosan próbálkoznak is, de nekem túl gyerekesek és túl éretlenek, emellett pedig ha hozzá viszonyítom őket akkor nagyon könnyen el tudom dönteni, hogy köszi nem. Ő kedves, intelligens, aranyos, nyugodt, szépen beszél és édesen mosolyog, a korosztályom nem ilyen...
2020. jan. 19. 17:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdés az, hogy mit találsz bennük vonzónak. A korukat vagy a megjelenésüket, személyiségüket. Erre az #5-ös válaszod úgy adott választ, ahogy te magad sem gondoltad.

Szimplán szeretsz beleülni a készbe. Egy olyan pasit akarsz, akinél készen ott van minden: Már nem aggódik semmin, van egzisztenciája és hasonlók. Mert gondolom, nem az 50 éves autószerelőkről álmodozol... És de, a korosztályodban is vannak bőven érett és komoly személyiségű férfiak, csak ők még a karrierjük elején járnak, ezért nem kellenek neked.

2020. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne gyere össze vele, most tetszik de mi lesz 10 év múlva? Le váltod egy fiatalabbra ahogy idős nők csinálják. Egyre öregebb lesz, és egy veled egykorúra cseréled le, ne rontsd el ezt pár évét azzal hogy le foglalod, hogy 30 év kor fele le váltsd, mert öregebb lett.
2020. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy mikor ő lassan 70 lesz, te meg 40 kb.
2020. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!