Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, ha a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha a párom "töketlenkedik" az ágyban évek elteltével is?

Figyelt kérdés

Mikor megismertem, frissen léptem ki egy halott kapcsolatból, ahol a szex már rég nem működött. Nincs önbizalma, én pedig türelmes voltam, mert nekem is idő kellett. Aztán ugye sor került a szexre, nagyon izgult, így nem nyújtott túl jó teljesítményt. Gondoltam, össze kell csiszolódni. Egy enyhe javulást véltem felfedezni, ugyanis legalább már el tudtuk kezdeni a szexet. Aztán a továbbiakban az volt a probléma, hogy hamar elsült, én meg cserben lettem hagyva. Egyre frusztráltabb lettem, majd emiatt visszaesett az önbizalma. De már kezd zavarni, hogy ennyi idő után is ezzel szórakozunk. (3 éve) Egyáltalán megoldódhat ez a probléma?

Valakinek hasonló tapasztalatok esetleg?


2020. jan. 23. 18:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha elsore elmegy gyorsan,akkor masodjara nem fog .Fél ora után fekudj le vele megint.
2020. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem aki nem tetszik de ez van kéznél, abba szoktam belesütni minél előbb.
2020. jan. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!