Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, ha a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha a párom "töketlenkedik" az ágyban évek elteltével is?

Figyelt kérdés

Mikor megismertem, frissen léptem ki egy halott kapcsolatból, ahol a szex már rég nem működött. Nincs önbizalma, én pedig türelmes voltam, mert nekem is idő kellett. Aztán ugye sor került a szexre, nagyon izgult, így nem nyújtott túl jó teljesítményt. Gondoltam, össze kell csiszolódni. Egy enyhe javulást véltem felfedezni, ugyanis legalább már el tudtuk kezdeni a szexet. Aztán a továbbiakban az volt a probléma, hogy hamar elsült, én meg cserben lettem hagyva. Egyre frusztráltabb lettem, majd emiatt visszaesett az önbizalma. De már kezd zavarni, hogy ennyi idő után is ezzel szórakozunk. (3 éve) Egyáltalán megoldódhat ez a probléma?

Valakinek hasonló tapasztalatok esetleg?


2020. jan. 23. 18:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán az egyik szexuálisan gyenge kapcsolatból átléptél egy másikba... Na igen, ezért nem kell fejjel rohanni a falnak és annál kell lehorgonyozni akivel minden klappol. Márpedig jó szex nélkül nincs jó kapcsolat!

Ami meg titeket illet... ha megbeszélted vele és nincs javulás, akkor sajna nem is lesz, ezen csak ő maga tudna segíteni (+ egy jó szakember), te nem.

Az viszont, hogy téged "cserben hagy" és nem foglalkozik vele hogy neked jó-e... nos ez egyenesen megbocsájthatatlan!!! Dobd ki mielőbb, ne élj még le újabb 3 évet, de 3 hónapot sem boldogtalanul és végre válassz normálisan.

2020. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
#10-es...burkoltan ezt sugalltam én is ha jobban átolvasod, csak ugye ő segítséget kért és nem akartam elvenni a kedvét.
2020. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11%
Leszopod előtte, aztán felszopod megint és nem fog azonnal elsülni. Legyél már egy kicsit kreatív, ne a másikat okold.
2020. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
61%
Írja a kérdező, hogy nem ment a csávónak, aztán mikor nagynehezen ment, akkor hamar elsült. Egy le-fel szopással ez hol oldódik meg? Én még az életben nem tudtam egy órán belül kétszer elsülni! Akár gyors voltam, akár lassú!
2020. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%

Ne stresdzeld tovább, felesleges. Vedd kezedbe az irányítást. Mondd meg neki, hogy mostantól megtanítod rendesen szexelni, tuti menni fog, csak engedje el magát és csinálja amit mondasz. Az első ilyen alkalommal nem lehet behatolád, csak nyaljon. Ezek az alkalmak addig ismétlődnek amíg megtanul nyelvvel nól kieléhíteni. Ha ez már ok, akkor te is csinálhatod neki, de ügyesen, húzd addig, amíg meg nem örül. Tetszeni fog neki, hidd el. Majd a sokadik alkalommal, egy kiadós nyalás után megcsinálhat.

Lehet nála ez se működik, mert alapból pancser, de addig is jól szórakozol. A helyében meg én is rohadtul élvezném :)

2020. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
(Elöző voltam, bocsánat az elütésekért!)
2020. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a normális és segítőkész válaszát. :)
2020. jan. 23. 19:21
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

8#

Nőből vagyok, nézd el nekem. :)

(10-es)

2020. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld ki velem a szexet!! Ez a megoldás!!
2020. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a kérdés, hogy meg van benne a szándék, hogy javuljon? Menjen szakemberhez, gyakoroljon, mondja hogy mi a gondja. Volt én is hogy egy kapcsolat elején minden jó volt aztán ellustultam egy picit, de a nő óvatosan de szólt hogy, hát nem ezt szokta meg tőlem. Ha hamar elsül, akkor ne verje annyit, vagy lassítson, de legyen ő is már konstruktív! Mennyi idősek vagytok? Remélem rendbe jön.. Aki meg azt mondja hogy "próbáld ki velem a szexet" ő nem férfi! hanem pöts!
2020. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!