Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, ha a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha a párom "töketlenkedik" az ágyban évek elteltével is?

Figyelt kérdés

Mikor megismertem, frissen léptem ki egy halott kapcsolatból, ahol a szex már rég nem működött. Nincs önbizalma, én pedig türelmes voltam, mert nekem is idő kellett. Aztán ugye sor került a szexre, nagyon izgult, így nem nyújtott túl jó teljesítményt. Gondoltam, össze kell csiszolódni. Egy enyhe javulást véltem felfedezni, ugyanis legalább már el tudtuk kezdeni a szexet. Aztán a továbbiakban az volt a probléma, hogy hamar elsült, én meg cserben lettem hagyva. Egyre frusztráltabb lettem, majd emiatt visszaesett az önbizalma. De már kezd zavarni, hogy ennyi idő után is ezzel szórakozunk. (3 éve) Egyáltalán megoldódhat ez a probléma?

Valakinek hasonló tapasztalatok esetleg?


2020. jan. 23. 18:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor szexeltek egy héten? Berakja és szinte azonnal el is sül?
2020. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Noren1989 ***** válasza:
100%
Egymás között ezt hogy kommunikáltátok le?
2020. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%

Tyhű neked aztán van türelmed 3 évig ezzel szívni minden tiszteletem a tiéd! Szerintem álj elé és mond meg neki hogy most már kaparja össze magát történt ami történt. Másik kapcsolatba van és már amúgy is 3 éve együtt vagytok szóval nem hiszed el hogy nem tudta ki heverni az előzőtt!


21/L

2020. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Neki nem volt kapcsolata. Én léptem ki egy rossz kapcsolatomból. Nem sokkal később megismertem őt.
2020. jan. 23. 18:30
 5/22 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, hogy ez így nagyon nem oké. De nyilván ő is érzi, csak még jobban stresszeli miatta magát és csak ront a helyzeten. Majdhogynem visszafejlődik. Más területen viszont nagyon jól megértjük egymást. De ez kezd iszonyú zavaró lenni.
2020. jan. 23. 18:33
 6/22 anonim ***** válasza:
És hogy néz ki egy szex nálatok? Mi nem megy neki?
2020. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem be lehetne vezetni az aktus közbeni instrukciókat.

Nyalni, ujjazni jól tud, vagy tud egyáltalán?

2020. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizikális oka van, azt az orvos ki tudja deríteni. Általában lelki eredetűek szoktak lenni ezek a problémák fiatal korban és nekem is volt vele gondom évekig. Napi 4-5x is képes voltam kipattintani magamnak, de ha csaj került a képbe, akkor fél hat volt. rettenetesen frusztrált és görcsöltem egyre jobban. kb 3-4 kapcsolatom ment rá erre, aztán jött egy csajszi, aki nagyon laza volt és jófej. élveztem vele lenni minden percben, nagyon jól kijöttünk. egyszer csak azon kaptam magam, hogy áll a zászló. aztán hagytam, nem akartam újra csalódni, de a cerka állt. végül nem bírtam és lement a menet. onnantól nekem sosem volt problémám a szexel. sok nő megfordult az évek alatt (nem vagyok fiatal és már házas is voltam kétszer). Olyankor van már csak gond a teljesítményemmel, ha valami gond van. Munkában, pénzügyileg, családi stb. Akkor kattogok és nem megy, meg nem is érdekel a szex, de ez normális. Valszeg nem fog neked ezzel a sráccal már menni, mert túl régóta vagytok együtt és beitta az agyába magát a sok gátlás. Ha mégis változást szeretnél, akkor sajnos neked kell gyökeresen váltanod. Nálam görcsölés volt és ebből önbizalomhiány lett és szégyenérzet. Valszeg nála is ez van. Ha vered az asztalt, hogy miért nem kefél már meg rendesen, na akkor 100%, hogy sosem fog menni. Ha kedvesen és türelemmel próbálkozol, akkor van rá esély...talán.
2020. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

Mi az, hogy cserben lettel hagyva? Elsul es ki sem elegit sehogy? Ezt nem magyarazhatja az izgulassal. 3 ev utan min izgul?


Nekem amugy az a tapasztalatom, hogy valaki vagy eredendoen jo az agyban, vagy bena. Es ha bena, akkor nem lehet rajta sokat segiteni...

2020. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
8-as ez mind rendben van, teljesen igazat adok neked, de a kérdező 3 éve türelmes. Véleményem szerint nem kötelessége még ennyit (vagy bármennyit, hisz ez is épp elég) várni hogy talán javul a helyzet. És ugye talán, mert közel sem biztos hogy valaha fog. Sajnos, nem sajnos, én szakítanék.
2020. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!