Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit és hogyan csináljon a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit és hogyan csináljon a nő az ágyban hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Konkrétumokat, kinek mi tetszik?!
2020. jan. 22. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Ne forgolódjon sokat, és hagyjon a paplanból rajtam is.
2020. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Hát én a barátnőmmel erről beszéltem, ha valaki nagyon szeret, akkor feküdj hanyatt, a pasi teszi a dolgát :D

Szerintem mindkét félnek kényelmes, sokat látsz a partneredből.

Vagy az ölébe ülsz és úgy.


18/f

2020. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs konkrétum, mivel minden embernek más és más jön be, nincs univerzális megoldás, ld. ha valaki lábfetisiszta lehet neked szuper orálod nem túl sokat ér. Úgyhogy kérdezd meg a pasidat mi izgatja. Ami általában a többségnél (de nem mindenkinél) bejön: szexi fehérneműk, gátlástalanság, jó orál és élvezd cefetül.
2020. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet leírni, mert oké, szeretem az orált ha úgy csinálják ahogy nekem jó, szeretem kézzel is ha nem túl durva, a pozíciókat meg ki kell próbálni. Általánosságban azt mondanám hogy fogja fel úgy mint egy jó játékot, próbálkozzunk de azért én azt is szeretem ha neki is jó amennyire csak jó lehet.
2020. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is elég, ha elfogad és kölcsönösen örömet okozunk egymásnak. Felesleges konkrét dolgokról regényt írni.
2020. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lássam rajta, hogy tényleg kíván. Nem kell túl heves legyen, csak ne úgy csinálja az egészet, mintha kényszer lenne. És jól esik nekünk is néha a nők részéről egy kis dicséret.
2020. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen aktív,ne csak feküdjön ott mint egy darab fa
2020. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Lábmunka, lábfétises dolgok.
2020. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen Tengericsillag többit meg pároddal úgy is érezni fogod
2020. jan. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!