Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom ezt kérte a szülinap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ezt kérte a szülinapjára?

Figyelt kérdés
A barátomnak 1 hét múlva lesz a 21. szülinapja, és megkérdeztem mit szeretne. Még viszonylag friss a kapcsolatunk, 3 hónapja lesz nem soká hogy együtt vagyunk, ez idő alatt egy párszor már le is feküdtünk, eddig minden jó, de most kért egy furát tőlem. Megkérdeztem mit szeretne a szülinapjára, erre azt válaszolta hogy annak örülne a legjobban ha a haverjával megdugnának egyszerre, punci popóba egyszerre. Nagyon ledermedtem miért kér ilyet, szerintem szét is szakadnék, anált csak egyszer próbáltam, picit fájt eleinte, de most nem tudom mit tegyek, ilyet még senki nem kert tőlem a 18 évem alatt..
2020. jan. 21. 15:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Vagy mi a kérdés?
2020. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Ha az én barátom lenne, akkor megajándékoznám az ajtó felé mutató ujjammal, és soha többé nem állnék vele szóba.

Aki ekkora tuskó,na, nem írom a többit,mert tiltanának.


Hihetetlen milyen mélyen van az egymás iránti szeretet és megbecsulés...

2020. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 kisördög1 ***** válasza:
81%
A kérdés inkább hogy téged izgatna-e vagy csak a pasid miatt tennéd meg?
2020. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Vicces hogy nem is azon vagy kiakadva hogy a haverjával akar megdugatni, hanem hogy fáj az anál! :D Kész...
2020. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%
Engem nagyon felizgatna ha ilyet kérne tőlem :) 19/N
2020. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha 3 hónap múlva benyom egy ilyet-> nem vagy értékes számára, csak "használ". Én kitettem volna, mikor mondta; de még most sem késő. És biztos hogy vért izzadna, hogy visszafogadjam (bár erre is kicsi lenne az esély).
2020. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Csak egy szexuális tárgy vagy neki. De ugy lãtom neked jó ha használnak es eldobnak mint egy taknyos papírzsebkendőt.

Van önbecsülésed rendesen.

2020. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Kamu
2020. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%
szakíts vele, így nem kell majd a szülinapjára az ajándékozással bajlódni sem.
2020. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem az a bajod, hogy kvázi szexuális tárgyként akar használni egy haverjával, hanem az, hogy lehet, hogy popsiba egy kicsit fájni fog.


Azt a büdös...


Figyelj, ha téged izgat két pasival, akkor felőlem okés a dolog, de ezek után kicsit visszás azon nyávogni, hogy anál fáj.

2020. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!