Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel mit csináljak? Ezer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit csináljak? Ezer százalák hogy kinevet?

Figyelt kérdés
Egy húsz éves szűz lány vagyok... eddig minden barátom azért dobott mert szűz vagyok. Nos nagyon félek hogy elszúrták valamit, ciki leszek, a barátom kinevez. De félek attól hogy mi lesz ha leveszi a fehérneműmet és az alatt is megpuszil vagy ilyesmi. És nagyon félek hozzáérni a farkához és minden egyebet tenni vele. Ő támogat de én érzem cikinek. Azt találta ki hagy mondjuk megfogja a kezem és először csak gatyában vezeti oda a kezem, majd gatya nélkül, majd úgy hogy fogja a kezem megmutatja hogyan kell/szereti, stb. És velem is ezt csinálná, hogy megcsókol és kicsit odanyúl a bugyi hoz, majd belenyúl leveszi, megsimogat, ad egy puszit... stb. Szerintetek mit csináljak? Hogy ne félnek? Szerintetek bevállna amit kitalált? 20L

2020. jan. 20. 23:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Az nem ciki ha szűz vagy, de az hogy ennyit agyalsz, és mindent előre meg akarsz beszélni, na az gáz és kiábrándító szerintem. Voltam már szűz csajjal, és jobb ha duma nélkül a férfi szimplán csak vezet téged hidd el.
2020. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Gondolj a forró csokira egy havas hideg estén.

Megvan?

Ennyit kell agyalni a szexen is.

Senki nem születik úgy, hogy tud szexelni, azt is tanulni kell mint minden mást!

Az alapok bele vannak kódolva az emberekbe, amit tudnod kell azt már tudod, és ennyi.

Akkor és úgy csináld ahogy neked jó, ahogy érzed, és kész.

Egy biztos, bármit csinálsz a pároddal minden perce öröm lesz a számára!

2020. jan. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
87%
Ezt tuti kamu kérdés...
2020. jan. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ne félj! Mi történhet?


Esetleg igyál kicsit, sok első szex történt részegen szerintem :)


Ne görcsöljetek rá, ne döntsétek el, hogy most, majd jön, ha jön. Nyugi, nyugi, avas, avas.

2020. jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Meg milyen duma ez, hogy minden barátom azért dobott, mert szűz vagyok, én ez nem is értem.


Ne félj, de tud azt is, hogy kicsit mindannyian félünk :)


Ne tervezzetek el semmit, szerintem. Hagyjatok, had alakuljon!

2020. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!