Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel mit csináljak? Ezer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit csináljak? Ezer százalák hogy kinevet?

Figyelt kérdés
Egy húsz éves szűz lány vagyok... eddig minden barátom azért dobott mert szűz vagyok. Nos nagyon félek hogy elszúrták valamit, ciki leszek, a barátom kinevez. De félek attól hogy mi lesz ha leveszi a fehérneműmet és az alatt is megpuszil vagy ilyesmi. És nagyon félek hozzáérni a farkához és minden egyebet tenni vele. Ő támogat de én érzem cikinek. Azt találta ki hagy mondjuk megfogja a kezem és először csak gatyában vezeti oda a kezem, majd gatya nélkül, majd úgy hogy fogja a kezem megmutatja hogyan kell/szereti, stb. És velem is ezt csinálná, hogy megcsókol és kicsit odanyúl a bugyi hoz, majd belenyúl leveszi, megsimogat, ad egy puszit... stb. Szerintetek mit csináljak? Hogy ne félnek? Szerintetek bevállna amit kitalált? 20L

2020. jan. 20. 23:28
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Dehogy is! Mondtam hogy lány vagyok.... még hányszor írjam le?
2020. jan. 20. 23:55
 12/25 anonim válasza:
75%
Én fokozatosan haladnék előre egy olyan helyen, ahol biztonságban vagytok olyan időben, amikor ráértek. Szerintem ez a helyzet, és te is, kedves kérdező, megérdemlitek, hogy megbeszéld a partnereddel mindazt, ami aggaszt. Remélem tudtam segíteni.
2020. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%
Oda nyúl, vissza ma lac. 🤣🤣🤣
2020. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező egy meleg pasi!
2020. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen es igy full okés. Én is így csinálnám, ha lehetne, mert hasonlo helyzetben vagyok mint te, csak mi nálunk ez a téma még nem aktuális, de hamarosan szerintem az lesz xd és szerencséd van, hogy ezt igy megtudtátok beszélni. Én fogalmam sincs hogyan utaljak ra, hogy ő vezesse majd oda a kezem mert beszari vagyok.. Szoval most full egyutt erzek veled 💁

L

2020. jan. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
nem elég hogy pasi,de még le is pontoz... hová fajult a világ?! az ember jó szándékkal segítene,erre lepontoz... éretlen fiúcska vagy,vagy 12 éves lány
2020. jan. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de nem egy meleg fiú vagy?
2020. jan. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan engedd neki, hogy a leirt módon szép lassan bevonjon a dologba. Rendes részéről hogy megerto es segítőkész.
2020. jan. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Minden fiú otthagyott, mert még szűz vagy. Még megszopatni sem akartak, igaz?

Na mesélj anyósodnak.

2020. jan. 21. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ne csináld, amíg nem vagy szerelemes!
2020. jan. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!