Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, ismerkedős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ismerkedős sétánál vagy palival együtt akivel még nem voltatok: hol szeretitek ha elsőnek hozzátok ér?

Figyelt kérdés
hol kezdje a pali a tapizást?:)

#első érintés
2020. jan. 18. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha letapiz az az utolsó hogy találkoztunk.
2020. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer a pályaudvaron szólított le egy férfi (30éves volt akkor). Hát nem volt félénk egyből megkérdezte bejelölhet-e fészen. Szimpatikus volt ugyhogy mondom miért is ne. Majd el is mentem mert épp vonathoz mentem. Aztán természetesen rámírt megbeszéltünk egy találkozót. Elkezdte mondogatni, hogy nemgondolta volna, hogy eljövök majd 5 perc múlva megcsókolt. Hát én nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan fognak történni az események. Szerintem ha valakivel komolyan gondolod első találkozás ne a tapiról meg a szexről szóljon. Ha meg nem gondolod komolyan akkor szépen mond el neki mit szeretnél vagy benne van vagy nincs ez rajta áll.
2020. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Váll
2020. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kezem fogja meg, vagy a derekam. Ha meg nem szimpi, akkor úgyis lelépek.
2020. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó válasza tetszett a legjobban:)
2020. jan. 19. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!