Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok együtt lenni exetekke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok együtt lenni exetekkel, ha egyébként még mindig szeretitek őt, de közben neki volt más is?

Figyelt kérdés
A kérdés fikció. Ha egy exetekbe még mindig szerelmesek lennétek, és valamilyen úton-módon újra közelednétek egymáshoz, tudnátok úgy hozzá érni, hogy mondjuk ő időközben mással is próbálkozott, vagy akor több mindenkivel is volt azóta együtt? Hangsúlyozom, hogy ezt abban az érzelmi hangulatban képzeljétek, hogy még mindig őt szeretnétek.

2018. szept. 5. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyilván szakítás után egy darabig még érez az ember a másik iránt.

És ha érzelmek vannak, megy a szex is.

Én voltam együtt ex pasival, de évekkel a szakítás után. Véletlenül összefutottunk, és szex lett belőle. De érzelem már nem volt.

2018. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akkor valszeg újrakezdeném vele

De egy idő után elkezdene zavarni

2018. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Exekkel csak szexre össze szoktam jönni, de semmi komoly szándék. Ha észreveszem hogy kapcsolatot akar akkor azt sem.
2018. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Exel soha. Nem véletlenül lett vége.
2018. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

8 évvel szakítás után mikor találkoztam az exemmel azonnal feltámadtak az érzések. Illetve mindig is megmaradtak, csak felerősödtek. Nyilván nem a legkellemesebb gondolat, de akkor már elengedtem, hogy mással is volt. Teljesen természete.

Én szakítottam vele, de anno én kiakadtam mikor megtudtam, hogy egy év után elkezdett mással járni. Persze az idiótaság volt, de akkor is ez volt bennem, hogy márpedig egyikünk se lesz együtt soha többet senkivel:D

Azt már nehezebben nyeltem le, hogy ő indította el a dolgot és az elején még le is tagadta, később mondta, hogy már van újra valakije. Már az újra találkozásunkkor. Hülye voltam és mondtam, hogy ezen túlteszem magam, de akkor szakítson vele, persze egyből mondta, hogy természetes. Hülyének nézett és azt hitte nem tudtam, hogy nem tette meg. Csókig nem jutottunk el, nem hogy a szexig. Ezek után már nyilván nem tudnék vele együtt lenni. Látni se akarom többet soha, nyilván nem is fogom. De ettől függetlenül hazudnék ha azt mondanám, hogy már semmit nem érzek. Csak értelmetlen, mert az aki iránt még motoszkál bennem valami nem létezik.

2018. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Exel nem, még akkor sem ha szakítás után éreznék még vmit iránta.
2018. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 év után voltam együtt az exemmel újra. Előtte azt hittem még vannak érzéseim iránta, de szexel együtt jöttem rá, hogy semmit sem ért és érzéseim sincsenek iránta. Semmi nem volt a régi, az tény!
2018. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos túl gyenge vagyok, így igen, tudnék
2019. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!