Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék elmenni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elmenni szex közben?

Figyelt kérdés

Viszonylag régóta élünk szexuális életet a barátommal, ő az első barátom és ő vette el a szüzességemet is. Előtte soha semmit nem csináltam magamnak, szóval nagyon új dologról van szó. 5 hónapja nagyjából minden nap szexelünk, azonban még soha nem sikerült elérni az orgazmust, se csikló, se hüvelyi orgazmust. A barátomnak sok partnere volt előttem, szóval elvileg tapasztalt, beszélünk is erről nyiltan, de egyenlőre nem sikerült megoldást találnunk.Próbálkoztunk hosszabb előjátékkal, sőt mindig hosszú az előjáték, különböző pózokban, orálisan is elégített már ki , azonban pl a nyalás kb semmilyen érzést nem vált ki belőlem, az ujjazás néha igen néha nem, a csiklómat meg ha izgatjuk az jó, de valahogy végtelenségig kéne csinálni hogy legyen eredménye, vagy inkább még akkor se. Néha a szex is olyan mintha semmit nem éreznék, aztán pedig nagyon jó, de mire azt érezném, hogy na közeledünk, a párom elélvez. Igazából azt se tudom milyen érzés kellene legyen az orgazmus, mert ugye magamnak se csináltam soha. A barátommal utánna olvastunk és ez is egy példa volt, hogy ismerjem meg én a saját testem 2* meg is próbáltam de azon kívűl, hogy jó volt nem éreztem a csúcs közeledtét. Van olyan nő akinek egyáltalán nem lehet orgazmusa?Lehet, hogy még nem vagyok elég érett hozzá? Van valami javaslatotok mit kéne másképpen csinálnunk?

A válaszokért előre is köszi:)

18/l



2020. jan. 17. 16:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
" orálisan is elégített már ki , azonban pl a nyalás kb semmilyen érzést nem vált ki belőlem" Még a fogalomrendszeredet is rendbe kellene tenni. Ha "kielégitett", akkor elélveztél (azt jelenti!!). Ha semmilyen érzést nem váltott ki, akkor még csak izgalomba sem jöttél.
2020. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A sztereotípiákkal meg esetleges vallási felfogásokkal ne foglalkozz, tedd, ami jól esik. Majdnem minden lány maszturbál, de nagyon tabu a téma, a legjobb barátnők is aligha mondják el egymásnak. De attól még csinálják, mert jó és csak is jót teszel vele, illetve látod, hogy milyen rossz, hogy még nem csináltad. Ez az élet, így működik a test. Nem a vallási mesékben meg a sztereotípiákban kell élni.
2020. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!