Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék elmenni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elmenni szex közben?

Figyelt kérdés

Viszonylag régóta élünk szexuális életet a barátommal, ő az első barátom és ő vette el a szüzességemet is. Előtte soha semmit nem csináltam magamnak, szóval nagyon új dologról van szó. 5 hónapja nagyjából minden nap szexelünk, azonban még soha nem sikerült elérni az orgazmust, se csikló, se hüvelyi orgazmust. A barátomnak sok partnere volt előttem, szóval elvileg tapasztalt, beszélünk is erről nyiltan, de egyenlőre nem sikerült megoldást találnunk.Próbálkoztunk hosszabb előjátékkal, sőt mindig hosszú az előjáték, különböző pózokban, orálisan is elégített már ki , azonban pl a nyalás kb semmilyen érzést nem vált ki belőlem, az ujjazás néha igen néha nem, a csiklómat meg ha izgatjuk az jó, de valahogy végtelenségig kéne csinálni hogy legyen eredménye, vagy inkább még akkor se. Néha a szex is olyan mintha semmit nem éreznék, aztán pedig nagyon jó, de mire azt érezném, hogy na közeledünk, a párom elélvez. Igazából azt se tudom milyen érzés kellene legyen az orgazmus, mert ugye magamnak se csináltam soha. A barátommal utánna olvastunk és ez is egy példa volt, hogy ismerjem meg én a saját testem 2* meg is próbáltam de azon kívűl, hogy jó volt nem éreztem a csúcs közeledtét. Van olyan nő akinek egyáltalán nem lehet orgazmusa?Lehet, hogy még nem vagyok elég érett hozzá? Van valami javaslatotok mit kéne másképpen csinálnunk?

A válaszokért előre is köszi:)

18/l



2020. jan. 17. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Először ismerd ki a saját tested. Ha érted.
2020. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Lehet hogy a partnerednek sok partnere volt már, de lehet hogy nem elég jó még sem. Valamiért mindig mást keresett. vagy őt dobták ezért, vagy csak ennyit tud.
2020. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az út saját magadon át vezet - neked kell megtalálnod az orgazmushoz vezető utat és azt átültetni a "gyakorlatba" (aktus). Először is ne hajtsd, majd jönni fog magától (tudni fogod amikor ott lesz). Másodsorban ahogy fent is javasolták, próbálkozz először egyedül maszturbációval. S ne görcsölj, élvezd a szexet az a legfontosabb :)
2020. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést. Nekem csak saját magamtól van orgazmusom. 18L
2020. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Saját magad kell megtapasztald , erre nincs más megoldás, sem lehetőség.

Amivel rásegíthetsz, de ne szokj rá !!! Csak előbb eléred vele az orgazmust az egy rezgős vibri !.

2020. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A barátnőmmel nekünk is ez volt a problémánk, igaz, mi 15 évesek voltunk. Egyetlen egy megoldás létezik erre a problémára, méghozzá az, ha először megtanulod egyedül eljuttatni magadat a csúcsra, megtapasztalod, hogy mi a jó neked, meddig és hogyan. Nálunk bevált, hogy először megtanult masztizni. 20/F
2020. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Akkor kb mindenkinek ugyanaz a velemenye, először nekem kell megprobalkoznom ezzel, csak valahogy ez nagyon idegen számomra. Nem tudom mennyire tudnék ellazulni.
2020. jan. 17. 18:30
 8/12 A kérdező kommentje:
Elvileg a barátom eddig mindenkinek okozott orgazmust, nem tudom ez mennyire igaz, meg ő honnan tudhatja ezt, de nekem ezt mondta. Ettől függetlenül nagyon próbálkozik, hogy nekem jó legyen. De néha már úgy érzem lehetetlen :/
2020. jan. 17. 18:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy te magad sem tudod, hogy mire volna szükséged az orgazmushoz, így a barátodnak nagyon nehéz dolga lesz. Ami engem meglepett, hogy 18 éves korodig sosem éreztél vágyat arra, hogy orgazmusod legyen, megismerd a testedet maszturbálással. Pedig ez az elsődleges lépés. Ha még magadnak sem sikerül elérned, ne várj csodát a szextől. Érzel amúgy intenzív szexuális vágyat? Nem szerelmet, hanem azt az érzést, hogy mindennél jobban kívánod, hogy magadban érezd őt.

36N

2020. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A vágyakkal és azzal hogy kivánom nincs probléma, inkább a magamhoz nyúlással, valahogy bűnösnek erzem, tudom nem kéne, de mintha ez belém

rögződött volna, ez kimaradt az én tinikoromból

2020. jan. 17. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!